Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rangsoroljatok vezetesi...

Rangsoroljatok vezetesi elmeny szerint a kovetkezo autokat?

Figyelt kérdés

'04 Toyota Corolla 1.6

'97 VW Golf 3 1.9 Cabrio

'03 Ford Mondeo 2.0

'04 Opel Astra G 1.7 / '05 Astra H 1.9

'02 Honda Civic 1.6

'02 VW Passat 1.9


+1 Vezetesi elmeny szempontjabol melyik a kedvenc autotok?


2013. aug. 25. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

6. Astra

5. Passat

4. Corolla

3. Mondeo

2. Civic

1. Golf Cabrio


Ezek mind rettenet unalmas autók, a vezetési élmény fogalma csaknem értelmezhetetlen is ezen a szinten, a Golf is csak azért van elől, mert kabrió.

2013. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
A vezetési élményhez hátsó vagy összkerekes autó kell és a felsoroltakhoz képest minimum kétszer ekkora motor.
2013. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül nekem a Corolla-ról és a Civic-ről van tapasztalatom.

A Civic kategóriáján belül kicsit sportosabbnak érződhet, a Corolla meg inkább kényelmes. A többiről nem tudok nyilatkozni, de tesztek olvasgatása alapján azt mondhatom, hogy a felsoroltak mind inkább a kényelemre, a komfortra megy rá, nem pedig a vezetési élményre.

2013. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Ezek mind hétköznapi A-ból B-be fapad autók. Egyik se élményhajhászásra való.
2013. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Autónavigátor szerint

HONDA CIVIC (2000-2005):

Pozitív: Pazar vezetési élményt nyújt! Kategóriája legjobb térkihasználású, és egyik legtágasabb autója. Benzinmotorjai kifinomultak, és még környezetbarát hibrid is készült belőle. Megbízhatósága példaértékű.

Negatív: Sajnos az ár tükrözi az értéket, vagyis elég magas. Ez a széria nem a legdögösebb megjelenésű a Civic történetében, bár a háromajtós jól néz ki.


A kabrió egy külön kategória.

Nyáron a kabriózást nem múlja felül egy "tetős" autó sem.

Vezetési élmény szerint ezek közül a cabrió golfot választanám de inkább második autónak szokták használni.

Ezek közül nálam az abszolult befutó a Passat.

2013. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom annak aki valaszolt. Aki meg a 2 kerdesbol egyre se birt annak ment a piros kez.
2013. aug. 26. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy lepontozol, attól a vezetési élmény még nem itt fog kezdődni. :)


A második kérdésre azért nem válaszoltam, mert szerintem én is azok közé tartozom, aki még komolyabb élményautót nem vezetett. Hiába van a kérdésben szereplő autóktól több mint kétszer erősebb autóm, mégsem alkalmas igazán élményautózásra...

2013. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azert pontoztalak le mert nem a kerdesre valaszoltal. A kerdes pedig nem feltetelezte hogy ezek a legjobb vezetesi elmenyt nyujto autok, eppen ezert a valaszodat sem ereztem relevansnak, pusztan az adott autok sorrendjere lettem volna kivancsi (ezek kozul fogok megvenni egyet, de erre nyilvan Te is rajottel).
2013. aug. 26. 11:21
 9/9 anonim ***** válasza:
7. válaszolónak: az élményautózás nem csak az erőtől függ. Ismerek olyat, akinek élmény egy régi ezres kocsiba is beülni nap mint nap.
2013. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!