Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik GPS lenne a megfelelo...

Melyik GPS lenne a megfelelo a kovetkezo kriteriumoknak? Konkret modell (link)?

Figyelt kérdés

Foleg Budapest-Brusszel utvonal es Magyarorszag JO lefedettsege a fontos.max 80.000HUF. nem fontos az mp3-mp4 lejatszas, kepnezegeto stb. viszont a hasznos szolgaltatasok(bluetooth,telefon kihangosito, dugo informacio) jo ha vannak.Fontos a LEGALIS de olcso frissithetoseg.

Koszi a segitseget.


2010. ápr. 29. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

TomTom modelleket keresgess


Annál még ingyenes frissités is van mások által javított térképeket ingyen letöltheted a honlapról)

És nayon jó, pontos készülékek.

Én imádom :)

2010. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresgélj, bocs hullafáradt vagyok :S
2010. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. ez nem sokat segitett, de azert jo pihenest

1. koszi megnezem, bar pont a tomtom-rol mondtak hogy M.O-n pontatlan es lassu.de utananezek vmi forumon.neked melyik modell van?

2010. ápr. 29. 17:22
 4/6 omadjoe ***** válasza:
nálam is jol dolgozott a TomTom ONE, csak fix memoriás, és ez elég bosszanto. De nagyon jo az IGO is. Az AMIGOtol ovakodj,mint örgög a szenteltviztöl! ez komoly! én NAVON N650-es használom IGO8-cal. az is jo. kezelhetö, van benne Bluetooth kihangosito, és tárcsázo is. csak nagyon halk a beszéd, hang navigácioja. 5"-os kijelzöje van, memoria kártyás. de a tartójával nem vagyok megelégedve. gyengének itélem meg. a NAVON N450-esnek egyesen kukába valo a tartoja.
2010. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omadjoe ***** válasza:

www.speedshop.hu én itt vettem a gps-t, itt volt a legolcsobb.


elozo voltam

2010. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok újra.

én a TomTom ONE Classicot használom

2010. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!