Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet ez az alkatrész?

Mi lehet ez az alkatrész?

Figyelt kérdés

Ez az alkatrész hónapokkal ezelőtt egyszer csak menet közben kipottyant az autónk aljából, úgyhogy összeszedtem.

Rá pár héttel egy ugyanilyen kinézetű, csak kicsit kisebb alkatrész is kiesett.

Először megijedtünk, hogy valami baj lesz az autóval, de azóta teljesen normálisan megy, viszont mégis érdekelne, hogy mi lehet ez, és baj-e, hogy kiesett.


2013. aug. 25. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ides +aszom! Há honnan tudjuk mi potyog az autódból?
2013. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ú, elég ciki, de elfelejtettem kitenni a képet, úgyhogy nekifutok mégegyszer. A kommenteden meg halálra röhögtem magam :D
2013. aug. 25. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
A képet ide is betudod linkelni!
2013. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálad még betárcsázós a net és 2400-as modemet használsz, hogy egy óra alatt se tudtál feltenni egy képet a kepfeltoltes.hu-ra, és feltenni a linket?
2013. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tényleg sok az ismeretlen.

Márka, évjárat és tényleg jó lenne egy kép az adott alkatrészről.

Nekem volt egy kombi Ladám és egy nagyobb bukkanó után leesett valami, mint utóbb kiderült a kipufogódobról esett le a védőburkolat.

Összeszedtük azért mi is. :)

2013. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem bizonyos megtett táv után, az elcsapott biciklisek alkatrészei potyognak csak le! :D
2013. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy eddig nem linkeltem, nem betárcsázós modemem van, csak nem értem rá :)

Az autó egy 2008-as Suzuki Splash, eddig még soha nem volt vele semmi baj.

És itt van az alkatrész:

[link]

[link]

2013. aug. 25. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de mintha valami hővédő burkolat lenne a kipufogónál.
2013. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen védő, takarólemez. Talán fék-, benzincső fut alatta. De ha alánéztek szerintem rögtön kiderül honnan hiányzik.
2013. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez egy hővédő pajzs, azért én a helyedben visszatetetném mert nem véletlenül van az ott ahol, lehet hogy így is gond nélkül üzemel a kocsi, de hosszú távon ki tudja mi olvad meg a folyamatos hősugárzástól.
2013. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!