Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a legideali...

Szerintetek melyik a legidealisabb auto egy nonek?

Figyelt kérdés
Nagysag, noies dizajn, keves fogyasztas , idealis esetben automata valto,kisse sportos karakter de ez nem fontos . Otletek ?

2013. aug. 26. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy valaki nőként a mosodájához keres munkaautót, a családját akarja oviba, suliba, munkahelyre fuvarozni, a 8 kutyáját hordaná kiállításokra vagy esetleg egyedülállóként akar egy olyan autót, ami csak arra jó, hogy beférjen a retikül meg elmenjen A-ból B-be.
2013. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiatal nőt látok BMW X6-ban, ML Merciben, Audi A8-ban, és sorolhatnám, lassan ezeket az autókat több nő vezeti, mint férfi.
2013. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert olyan rengeteg embernek van a8, meg x6 és azt is nők vezetik... Attol függ milyen árkategóriába nézelődsz kérdező.
2013. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Huuu, hat az nem az autotol fugg, hanem a notol!

En (bar kulfoldon elek es megtehetem) egy V8as szornyet vezetek es szerintem baromi idealis szamomra! Nincs gyerek, igy a 2 ajtos verzio nem zavar, nincsenek allatok (kulonben a feher borulesnek annyi), hatalmas a csomitarto (befer minden josag) es megy mint a bolond (imadom a szaguldast) es latvanyos, irto jol lehet(ne) vele pasizni (de mar ferjnel vagyok). Ja es imadok vezetni!


Ha kevesbe szeretnek vezetni es csak arra kellene, hogy Abol Bbe, akkor biztos kevesbe feltuno, kisebb autot vennek. Sot, szeretnek egyszer egy kutyat (a mostani lakasba nem lehet) es akkor 4 ajtos vagy SUV jonne szamitasba. Szoval ezt neked kell tudni, hogy neked mik az igenyeid es a penztarcad mit enged!


34/N

2013. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem elso autom lenne.

Nem akarok nagy felhajtast magam korul,csak csinos legyen kulsore es praktikus ...annyut nezegettem mar..pl toyota yarisra is gondoltam vagy renault megane ra...10-15 ezer euro a keretem . Olyan, biztosan van minden markaban hasonlo stilusu, de nem ertek hozzajuk, nem tudom melyik a legpraktikusabb minden szempontbol.

2013. aug. 26. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
1200-es Zsiguli,1.7-es niva motorral,dupla 45-ös weberrel,tolós váltóval,speerrel,316-os tengellyel xD
2013. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor meg kicsi autot akartam (mielott a nagy V8 dogot meglattam) a Hondakat nezegettem. A Civicet vagy az Accordot. Volt elotte egy 20eves Accordom es a vilag vegere elment szinte nulla fogyasztassal, es elkepesztoen megbizhato volt (olaj csere, fek szerviz stb es masra nem is volt szuksege). Elotte pedig egy Mazdam volt, azt sem tudtam elnyuni.


Minel nagyobb meretu a kocsi annal biztonsagosabb egy balesetnel, illetve kenyelmesebb a barinoket fuvarozni, vagyis tanacsos egy 4 ajtos (szerintem). De ha a vaganysag, sportossag fontosabb szamodra, akkor erdemesebb a 2 ajtosokat nezegetni (coupe). A Yaris jopofa varosi kozlekedesre, de en az autopalyan (mikor eldonget melletted egy Hummer vagy egy kamion) nem szivesen hasznalnam (meg az igazsag az, hogy nem is vagyok Toyota parti...)

2013. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Peugeot 207/308, Citroen C3/C4, Volvo C30, Ford Fiesta/Focus, Opel Corsa/Astra, Honda Jazz/Civic, Alfa Romeo 147/Mito, Fiat Punto/Panda, Lancia Ypsilon, Renault Clio/Mégane, Toyota Corolla/Auris, Suzuki Swift/SX4
2013. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Feltétlenül hagyományos automata-váltójú kocsit keress, inkább Németországban, vagy Ausztriában..


Honda, toyota, szuzuki 1.5, mazda, isuzu,

2013. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mini Cooper

Fiat 500

VW Up!

2013. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!