Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2013 áprilisi Opel Zafira...

2013 áprilisi Opel Zafira Toureremnek elment az alapjárata. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
1,5 hónapot állt, tegnap indítottam be azóta először, és nincs alapjárat. Egy ideig küzd a computer a fordulatszám emelésével, de egy idő után így is leáll. Mit csináljak? 2.0 DTR, 195 lóerős dízelmotor van benne, 6 sebességes manuálissal. Mivel még nincs fél éves a kocsi, ráadásul fullextrás és a legdrágább motor is van benne, ezért eléggé félek.

2013. aug. 26. 14:38
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
Gyanítom még garanciás. Ne félj egy telefontól. Hívd fel a szervizt hogy mi a teendő.
2013. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy nem túl segítőkész hölgy vette fel, eszébe nem jutott volna kapcsolni a szervízes kollégát. Ma megpróbálom bevinni, vagy bevontatni az autót a szervízbe, de nem értem hogy mi lehet a gond, amikor 9800 km van benne.
2013. aug. 26. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Garancia... Ne nyisd ki a motorháztetőt se, ne nyúlj semmihez, mert ugrik is a gari :(
2013. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen burzsuj vagy h újonnan veszel autót, akkor biztosan telefonra is van pénzed, sőt még arra is, hogy több Opel szalont, vagy szervizt is felhívj!
2013. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még fullextrás, legdrágább motor oda ne rohanjak, mé dicsekszel?
2013. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálam egy autó 8-10 évig tart, inkább veszek egy új full extrásat és használom sokáig, minthogy 3 évente cserélgessem.. Azért írtam, mivel dízel és a legnagyobb/legdrágább motor, ezért még kimondani is drága a javítási összeg, ha nem csinálják meg garanciában.. És azért írtam hogy fullextrás, mert nem akarom a kert végébe letámasztani, ahogy sokan mások teszik egy borsos javítási számlától. Láttam már a kertben rohadó pár éves Mercedest, ugyanígy egy drága szervízszámla miatt. Holnap elviszem, remélem gyorsan megcsinálják mert sürgősen kéne a kocsi.
2013. aug. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!