Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki lehet vonatni a forgalomból...

Ki lehet vonatni a forgalomból egy olyan autót amit most vettem, de még nem írattam át, és a régi tulaj van benne minden okmányban?

Figyelt kérdés
Egy Trabantról van szó, és nem szeretném közúton használni.

2013. aug. 26. 15:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Akk. minek vetted meg? :O
2013. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A forgalomból csak a tulajdonos vonathatja ki, de ez is csak ideiglenes, félévente meg kell hosszabbítani, és ez is fizetős.


Tényleg! Miért vetted meg???

2013. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te nem tudod kivonatni, csak az eredeti tulaj, vagy esetleg úgy, hogy írtok egy meghatalmazást és a nevében intézed helyette.
2013. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25 ezerért vettem egy olyan autót ami megy pöfög röfög és lehet vele bohóckodni a határba.. októberig van rajta műszaki de valahogy el kellett hoznom haza. de csak közúton kivül szeretném használni, mert van normális autóm is csak imádom trabantokat és kell egy határjáró. ennyi az egész.
2013. aug. 26. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha nem baj az erdei utakon nem szeretném rá fizetni a kötelezőket..
2013. aug. 26. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a tulaj lejelentette az önkormányzatnál, hogy eladta, akkor számíthatsz egy szép bírságra és egy kényszerátírásra.
2013. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor, ha túllépted a 15 napot.
2013. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!