Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Phaeton 5. 0 v10,...

Volkswagen Phaeton 5. 0 v10, Audi a8 4. 0 v8, Mercedes s400 cdi v8, Mercedes s320 cdi v6 Vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyi gond van velük? Elektronika, Motor, Váltó stb... köszönöm a válaszokat előre is!
2013. aug. 26. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi, ha ennyi zséd van h megteheted ilyen autók vételét, nem lesz gond..
2013. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát ezek közül az Audi a legjobb, az S320 sem rossz, de gyengébb a többiektől, a VW is jó lenne, de ennyi pénzért már ne egy VW-t vegyél, meg amúgy is nem nagyon ismeri senki azt az 5.0-ás motort, ritka nagyon, és régebben hallottam, hogy van valami komolyabb hibája is ennek a motornak.
2013. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony... második válaszoló álláspontja miatt ilyen "olcsó" egy Phaeton(vagyis sokan gondolkodnak így mint ő).

Számomra egyértelmű, hogy a Volkswagen.

népítélet(pont)hu-t olvasgass. Itt a tulajok írják le a véleményüket a típusról.

2013. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A8 akkor már miért ne 4.2TDI V8 egyébként a phaetont választanám az nem tucatautó .
2013. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-mas

Ne érts félre, nem azt akarom mondani, hogy a Phaeton egy sz*r, mert VW, hisz tulajdonképpen egy A8, csak VW emblémával. De szerinted az az 5.0-ás motor miért nem került be egy Audiba is? Szerintem ez nem véletlen, hogy nem merték betenni az Audiba, pedig az sokat emelt volna az amúgy is nagy presztizsen.


4-nek

4.2-es TDI motor csak a faceliftes A8-ban van, gondolom a kérdező a facelift előttieket nézte.


2-es voltam.

2013. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5ös

Te se értsd félre. Nem támadásból írtam hanem valóban igaz, hogy sokan úgy gondolkodnak ahogy te de ezzel nincs is baj.

A Volkswagen nem megy tönkre és aki szereti ezt a márkát az hű marad hozzá ebben a kategóriában is.

2013. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mercedesnek jobb a fogyasztása, de úgysem ez a lényeg.
2013. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 4165 ***** válasza:

A 320cdi tudja a 200 utazót. Az OM642 megbízható motor. Az S400-at felejtsd el. Ha éppen jó, egy állat. Ha éppen....

A többieket nem ismerem igazán. Nem vagyok nagy VW-, de a Phaeton szimpatikusabb az audinál. Én a 320cdi-t venném. Én.

2013. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 4165 ***** válasza:
Nem tudom, nem mondok-e butságot, de én Panameraban láttam 5.0 V10 TDI-t. Gondolom, nem pont a Phaeton-é, de annyira rossz nem lehet... Bár, aki 4 ajtós diesel Porschet vesz... Az megérdemli azt is, hogy rossz legyen. :)
2013. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Johnny Blaze válasza:
Ezek közül a legerősebb a Phaeton,313 lóereje mellé társul még egy visszafogott 750 nm-es forgatónyomaték is,kb egy nyerges szerelvényt elvontatna,de az audinak sem gyenge a 4000-se,és a mercié sem gyenge,az s320cdi pedig tömegtermék a szokásos motor,és hát innen a leggyengébb is,személyes tapasztalat csak a Phaetonnal,utazni persze már a többiben is volt szerencsém,a Phaetonnak a legnagyobb a súlya,az acél padlólemez miatt,de ez egy fajta biztonság érzetet is kölcsönöz neki,és tekintélyt,a felfüggesztése az ajándék,és veri is az audit meg a mercit is ebben,alapáron is talán a Vw a legfelszereltebb,de például a beltere is annak a legszebb,(szubjektív).A Mercedes csak hátsókerekes,legalább is nem 4maticnak tüntetted ki,míg a két Vw konszern-tag,kizárólag összekerekes,ez sem utolsó sxzempont,de én úgy gondolom,hogy mint utazóautó a Phaeton veri mindkettőt,illetve a megbízhatóságot sem kell ecsetelni a a Vw házatáján különösebben!
2014. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!