Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hihetek az autószerelőnek?

Hihetek az autószerelőnek?

Figyelt kérdés

5 hónapja van meg az autóm,(pegeot 206, 1,1es motor, 2000évjárat) eddig még nem volt szükség szerelésre hála a jó égnek, na de tegnap nem sikerült üresből berakni egyesbe, le kellett állítanom a motort, beraktam úgy egyesbe majd haladtam, aztán a kuplung is nagyon könnyen csúszott, ilyet még nem is tapasztaltam.

Ma reggel első dolgom volt hogy elvigyem a szerelőhöz, aki megnézte majd közölte hogy nyugodtan mehetek vele, mert semmi baja, volt egy kis automatika ami kezeli ezt, és az kiakadt de már vissza akadt a helyére.

Itt többen gyanakodtak sok mindenre, mert felírtam, és csodálkozom hogy ő pedig csak ennyit mondott.

Mondjuk persze ő látta ezt, nem úgy mint itt, nyilván ért hozzá!

De hihetek neki ugye?


21/L


2013. aug. 28. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
vidd el egy másik autószerelőhöz is, és meglátod hogy az mit mond!
2013. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos ez egy kis város, kettő van de a másik szerelő az szabin van. :/
2013. aug. 28. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Az 1.1-es 206-os bowdenes kuplunggal van ellátva, semmilyen automatika nincs benne. Talán lelazulhatott a bowden végén lévő állítóanya és ezen feszített, vagy esetleg a váltórudazatnál pattant szét az egyik gömbfej, amit visszarakhatott. De mint ahogy tegnap írtad, megjavult magától, ezek a hibák viszont nem tudnak csak úgy megoldódni. Szóval nem tudom mi lehetett a konkrét hiba oka, de ha megy, akkor had menjen! :) Azt csak halkan jegyzem meg, hogy ezeknél a típusoknál elég gyakori a váltó meghibásodása, tehát ez sem zárható ki.
2013. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, van hozzá automata állítású bowden is, így valóban az lehetett a hiba!
2013. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen így már megnyugodtam! Jajjjj már kezdtem idegeskedni, megyek egy hosszabb útra és nem szerenék problémát! Köszönöm hogy utána néztél
2013. aug. 28. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig a problémák mindig a hétvégi, hosszú utakon jönnek. :)


Szerintem örüljél és becsüld meg azt a szerelőt, mert tudnék egy párat, amelyik szemrebbenés nélkül rádsózott volna egy kuplungcserét 80e Ft-ért...

2013. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)))) Köszöööönöm akkor megbecsülöm :)
2013. aug. 28. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Régebben ezzel a típussal foglalkoztam, de ez az automata bowden ritkaság volt, így kiment a fejemből, hogy létezik. Azért, ha komolyabb problémád lenne vele, keress meg, mert van néhány maradék cucc a sufniban. :)
2013. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!