Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leghasználhatóbb összkerékhajt...

Leghasználhatóbb összkerékhajtása télen mely autónak van? Melyik segít leginkább: 4matic, quattro, vagy az xdrive?

Figyelt kérdés
Ezek közül kapcsolható valamelyik 4WD-2WD között, azért, hogy nyáron a hátsó kettő, havon, jeges úton pedig mind a négy kerék hajtson?

2013. aug. 28. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Quattrónál nincs jobb.

Amúgy meg az Xdrive alapból 2WD, csak szükség esetén kapcsolja a 4WD-t.

A Quattró az állandó.

A 4maticot most nem tudom pontosan.

2013. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz! Jöhet még tapasztalat szép számmal! :)
2013. aug. 28. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Quattro az (javarészt) Torsen difis. Az a legjobb.
2013. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ér valamit télen a W221-es S-Merci 4matic összkerékhajtása?
2014. jan. 17. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
A6-os Audi Quattroval úgy rángattunk ki a térdig érő hóból egy elsőkerekes Opelt, mint a rongybabát. Elindulni nem tudott csórikám. Valamint a Várba simán felment a takarítatlan úton. Mondjuk akkor kicsit féltem, hogy mi van ha visszacsúszok.
2014. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös

Jól mondod, tapasztalatból mondom, hogy a quattró jobb, mint maga az autó fékereje, az a baj vele, hogy jeges úton nem csúszik ki, stabil kanyarban is, de ha fékezel egyet, keresztbe állsz. Tehát fejlettebb mint maga autó fékrendszere, ami nem semmi szerintem.

2014. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesókámnak Uazza van,szerintem mindegyiket veri.
2014. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!