Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Totális "noob" vagyok ami az...

Totális "noob" vagyok ami az autókat illeti. Fiat stilo 1.4 háromajtósom van. Lehetne-e valahogy növelni a gyorsulását és a sebességét?

Figyelt kérdés
Tökéletesen megvagyok elégedve az autómmal, nagyszerű gép.Bőségesen felszerelt,keveset fogyaszt és ahhoz képest hogy 1.4-es remekül húz.Érdekelne, hogy lehetne-e esetleg valamivel növelni a teljesítményét.Apám azt mondta, hogy fúrassam ki a hengerét vagy mit és bár többet fog enni, jóval gyorsabb is lesz.Tudna-e valaki valamilyen ötletet adni?Csipp tuning vagy mi a neve nem érdekel, mert minimális javulást lehet vele elérni elég borsos áron.Köszönöm!
2013. aug. 28. 23:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam, hogy abszolút nem értek hozzá!Miért sajnálsz?
2013. aug. 29. 20:16
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem sok? Akkor nézd meg a fosos Golfokat, 1.4-ből tudnak 75 lóerőt..
2013. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Dehogynem, nagyon jó ez de szépen mondtam, hogy totális kezdő vagyok és említették a chip tuningot ezért tettem fel a kérdést.
2013. aug. 29. 20:45
 14/23 anonim ***** válasza:
Én a #10-esnek írtam.
2013. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

"Nem sok? Akkor nézd meg a fosos Golfokat, 1.4-ből tudnak 75 lóerőt.."

Viszont az a fosos Golf kiröhög, ha elfüstöl a 95 lovasod, és még megy 2 millió kilométert. Nem is tudom, hogy miért egy Golffal párosítod össze, ami köztudott, hogy nem sportautó. De ha már a fosos Golfnál tartunk, akkor nyugodtan kösd fel magad, mert az a fosos Golf is tudna legalább 95 lovat. Egy kicsit más szelepvezérléssel, esetleg chiptuninggal, kisebb lendkerék, előgyújtás, és a fosos Golf mellett elbújhat az istenkirály 95 lóerős autód. Persze, azon is meg lehet csinálni. (Vagy azon már a gyárban megcsinálták?)


Kérdező: Bocsi, csak úgy érzi a tag, hogy kötekedhetnékje van. :)

2013. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jól van hü|yegyerek mehetsz aludni lövik a pizsit. De előtte nézz utána azért a 4-es Golfnak mekkora trágya lett. Csak a gond van velük. Feleslegesen nem írogass ide marhaságokat, először informálódj.
2013. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond, azt hittem engem osztasz/otok :DDDDDDDD Csak keményen srácok :DD
2013. aug. 29. 21:27
 18/23 anonim ***** válasza:

Kétmillió kilométer... haha

Akkor olvasd el ezt:

[link]


Még bőven százezer előtt megadta magát. És a jelenség típushiba.

2013. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Jól van hü|yegyerek mehetsz aludni lövik a pizsit."

Na nee, most nagyon megbántottál ezzel a fantáziadús szöveggel. :(


"De előtte nézz utána azért a 4-es Golfnak mekkora trágya lett. Csak a gond van velük."

Szubjektív dolog ez. Egy cipőhöz képest tényleg sokat kell foglalkozni vele. Ha az agyadhoz viszonyítunk, akkor igen nagy a különbség, mégpedig a Golf javára.


"Feleslegesen nem írogass ide marhaságokat, először informálódj."

Értettem, mester... Amennyiben egy értelmes élőlénnyel fogok gondolatokat váltani, majd megfontolom az igen sokat mondó, bő jelentéssel bíró tanácsodat. De amíg csak te vagy, addig erre nincs szükség.

2013. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18

Az nem az én problémám, ha nem érzed az iróniát. Persze lehet, hogy én írtam félreérthetően, de mielőtt írsz, gondolkodj... Magyarul írok, te pedig valószínűleg magyar vagy. Kötekedésed oka: ismeretlen.

2013. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!