Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDI-t ennyiért?

AUDI-t ennyiért?

Figyelt kérdés

4-500eFt között tudnék autót venni igazság szerint első autó lenne de nem ma kezdtem a vezetést csak most jutottam oda hogy bevállalhatok egy saját autót.Audi A4-et néztem ki 1. szériásat 1.6 benzinmotorral magánszemélytől(1995-ös).Jókat olvastam róla összességében megbízhatónak mondták nagyon kényelmes és csendes jól zajszigetelt autók ami nálam elég fontos.Elsősorban a lengéscsillapítók nem bírják a magyar utakat, de ez van.Ha jók a csillapító talán minden rendben lesz.

De kikérném a véleményeteket ti mit gondoltok róla?


2013. aug. 29. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne! Ennyi pénzért legfeljebb Audi 80-t, de az A4 még drága lenne neked fenntartásban, amik ebbe az árkategóriába esnek már elég leharcolt járgányok - könnyen kifoghatsz zsákbamacskát, 80-ból meg ennyiért a szebbek között válogathatsz.
2013. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm a 80-as nem igazán tetszik, esetleg még a Vectra B ami jó lehet azthiszem nem áll túl messze az A4-től csak lehet, hogy olcsóbb a fenntartás!?
2013. aug. 29. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ez nagyon sovány egy Audira. A duplájáért lehet normális példányokat kifogni.
2013. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dörmögő ***** válasza:

B vekiből is benzines? Dieselből csak az 1.7-es isuzut motorost ajánlom.

Benzinesben legelterjedtebb az 1.6-os és a 2.0-es. A 2.0-es már emberesen szívja a tankból a benzint, viszont sokkal jobban megy mint az 1.6-os. Szerintem benzinesben az 1.8-as a legjobb választás, csak az ritkább. Ja, és az olajat is szeretik csipegetni.

B vectrák szeretnek rozsdásodni a hátsó sárvédő íveknél, az ajtók alján. Más baj nem igen van velük, legalábbis nem több mint a hasonló korú autóknál. Ha ilyesmit szeretnél venni akkor 99 utánit keress ha lehet mert ekkor kapott ráncfelvarrást.

2013. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi pénzből nem márkanevet kell venni, hanem jó állapotú autót. A4-et ennyiért lepukkantat kapsz. a már Audi, én is a 80-asra szavazok, 1.9-es dízel motorral. Nagyon eltalált konstrukció.

A Vectra B eggyel jobb választás lenne, olcsóbb a fenntartása, mint az Audiknak. 500 ezer körül jókat találni már belőle. Én ebből is a dízelt ajánlom, mind az 1.7-es, mind a 2.0-ás jó motorok.

2013. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dörmögő ***** válasza:
Még annyit hozzátennék hogy városban a benzinesei 9-10 litert minimum megesznek, az 1.7 TD elvan városban 6.5 literrel is. A nagyobb dieselek ebben a kaszniban hajlamosak adagoló problémákra aminek a javítása közel 200 000 forint.
2013. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

esetleg egy ilyenhez mit szólsz Toyota carina E 1.6 benzines

nálunk benzines s dízeles is van a családban számunkra nagyon bevált modellek.Az alkatrészek sem eget rengetően drágák hozzá.mellesleg tágasabb utas tere van az audi A4-eshez és a vectra-b-hez képest.Ez kb még a 2005 előtt gyártott audi A6-os(pl a 1999-ben gyártott kasztnijú) autókkal egy méretű autó,nagy kényelmes ülések vannak benne jó úttartású autó,jókora utastérrel.

itt egy kis tudni való erről az autóról


[link]


és egy pár carina


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!