Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az Audi Q7-ről...

Mit gondoltok az Audi Q7-ről és a hasonló gépszörnyekről?

Figyelt kérdés
Számomra a tökéletes autó. Terepjáró, sport és luxusautó + egyterű egyben, ráadásul szerintem a 3,0 tdi fogyasztása sem rossz a méretéhez képest. Most egy E290-es Mercim van, de egyszer szeretnék egy ilyet vagy hasonlót. Nemtom miért de nagyon bejön. Valahogy a Merci után már félek a kisebb autókban. Múltkor is szinte halálfélelmem volt mikor egy ismerős Suzuki-val hozott. Betegesen vonzódom a nagy dög autókhoz :) lehet nem vagyok normális, de amióta "belekóstoltam" ebbe a világba mindig a nagyobb, erősebb autók mozgatnak meg, pedig a magyar utakat nem igazán ezeknek találták ki. Bár lehet hogy az az oka, hogy évekig kis kompakt autókkal jártam és nem igazán szerettem őket, ráadásul valamelyikbe szervó sem volt.
2013. aug. 28. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mit? Nem tetszenek.


De nem csak ezek a nagy telepjárók nem tetszenek, az új autók sem igazán...

2013. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, de terepjárónak nem nevezném.
2013. aug. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is Mercedes-em van, CLK, de én sajnos ebben is félek. Na nem a Merci miatt, hanem, hogy pl. egyszer véletlenül suzukival ütközök és baromira nincs kedvem azért évekre börtönbe menni, mert a másiknak nem volt annyi esze, hogy normális autót vegyen. Mivel azon az áron lehet kapni biztonságosabb, nagyobb, nehezebb autót. Persze lehet, hogy azt fenntartani drágább, de aki emiatt inkább állandóan kockáztatja ő és az utasai életét, azt baromira tudom sajnálni.


Az ilyen batár autókban pedig mégjobban félnék. Bár egyszer én is szeretnék ilyesmit. Sokkal jobb ezekkel közlekedni. Audi Q7-ben pl. már ültem is. Hát lenyűgöző. Ég és föld a különbség ez és egy sima személyautó között. Mindenben. Pedig baromira lenézik őket, meg utálják. De inkább csak nincs rá pénzük, az egyszer biztos. Még ülni se ültek ilyenben. Nekem sincs még rá pénzem sajnos, de egyszer szeretnék odáig eljutni... Meg ennyi örült barom közé ilyen autó kell. Simán túl lehet velük élni olyan balesetet, amit sima személyautókban nem. Ráadásul akár komolyabb sérülés nélkül.

2013. aug. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak nem a TEK-nél dolgozol?
2013. aug. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, bárcsak. Egyik burzsuj ismerősöm apja a UPC 4. embere volt testvérem... van ott mit a tejbe aprítani..
2013. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez nem terepjáró, nem sportautó... luxusautónak még elmegy (bár az én szememben a ritkaságok a luxus kategória, nem ezek).


Hogy mit gondolok róla? Leginkább semmit. Aki megteheti, nyugodtan vegye meg. Gond nincs vele, de nekem nem kéne. Akkor már inkább egy Pajero. Az elmegy terepen is.

2013. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon jó autó, utazásra tökéletes, és ha kell, a kavicsos úton sem marad ott.

Csak sokan irigységből utálják őket.

2013. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem "igazi" terepjáró, de ezt nem sokan csinálják utána: http://www.youtube.com/watch?v=vEuEz4JA47o
2013. aug. 29. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez az Audi Quattro hajtása miatt lehetséges. Ugyanezt megcsinálja bármelyik régebbi Audi Quattro is. Ettől még nem fog terepen boldogulni, simán elakad.
2013. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
...ahogyan a többi SUV is. De akkor is a Q7 az egyik legjobb közülük. Bár a G-s Merci sem rossz, csak már elég ódivatú, a GL-t meg annyira nem ismerem.
2013. aug. 30. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!