Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lenne valószínű,...

Mennyire lenne valószínű, hogy ellopnák a motoromat?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta, hogy veszek egy robogót, mert olcsóbb jóval a fenntartása mint egy autóé, jó időben eltudnék vele járni, de egy baj van: nem tudom napközben hova letenni.

A városba sajnos 30 km az út ahol a sulim van, ráadásul veszélyes is, arra gondoltam, hogy a szomszéd faluba ami 10 km-re van és kihalt az út, oda járnék be vele és onnan mennék be a suliba busszal. Viszont félek, hogy ha észre veszik, hogy mindennap egész nap ott áll az utcán, akkor a tolvajok elviszik. Sajna ismerős nincsen ahova betehetném a motort. Az, hogy ennek mi értelme van, annyi, hogy itt helybe nincsen busz, biciklivel meg már megszenvedtem ezt a távot 4 évig, most lett meg a jogsim, ezért könnyítenék magamon, de félek engem is megkönnyebbítenek egy motorral. Azt mondta egy ismerősöm, hogy egy jó erős lakattal tegyem oda vmihez, de én motort még nem láttam így kikötve, meg nyilván le is lehet azt vágni könnyű szerrel. Mennyire sűrűek a motor lopások, megkockáztassam?



2013. aug. 29. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán ellopnák én nem is kísérleteznék vele.
2013. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A suliba nincs hely valahova leállítani? Egyébként vannak fékzárak (vagy mi a nevük) motorokra, az első tárcsaféket szokták vele rögzíteni, így nem lehet eltolni a motort. Persze attól még egy platóra simán feldobhatják, és már nincs is meg.
2013. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy a suli egy másik városban van.
2013. aug. 29. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj át vele a másik városba..
2013. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De leírtam, hogy oda nem lehet.


Mind1, ezt a motor témát nem erőltetem.

2013. aug. 29. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Most vagy akarsz motorozni vagy nem. Mi az h veszelyes? Van lanc meg lakat szepen kotozd oda vmihez es kesz. Nem fogjak ellopni, foleg nem robogot, bar en a helyedben vmi normalis motort vennek...de ha ennyi motivaciod van akk ink ne is vegyel motort!
2013. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A világ hülyesége lenne 10km-ert robogózni, és még 20-at utána buszozni. Miért nem mész egyenesen a suliig a robogóval? Miért nem lehet?
2013. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt is leírtam, hogy az út nagyon veszélyes oda. Egyik szakaszán annyira rossz az út, hogy autóval 20 km/h-val lehet haladni, utána egy másik szakasz az már egy 4 sávos főút ahol száguldanak 130 km/h-val és rengeteg olyat lehet hallani, hogy biciklist meg motorost ütnek el ott.
2013. aug. 30. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Akk vegyel simsont a rossz utra, vagy endurot. Es am meg ez mindenhol igy van. A motorosoknak sokkal jobban vigyazniuk kell, hisz mi vagyunk a "gyengebbek" barhol mashol is elcsaphatnak.
2013. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!