Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1300-a kocka lada szerintetek...

1300-a kocka lada szerintetek mennyit eszik? Úgy hogyha azért nyomom neki városban meg magánúton olyan max 100 km/h

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Négyes váltóval hogyha nyomod neki akkor országúton olyan 8,5-10. Városban olyan 12 körül. De ezeket az értékeket csökkentheted öt sebességes váltóval(persze nem végletekig). Amúgy az 1500-ös valamivel(nem sokkal) jobban fogyaszt.
2013. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fúúú köszönöm a gyors választ egyébként 4-es váltóval van :D
2013. aug. 29. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Első jól írja! Városban 10-12, úton 8-10 kb.
2013. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk volt ilyenünk az simán benyelte országúton 80 kM/h tempónál 100 km a 10 litert városban a 14 is megette fent pesten.de hozzáteszem az oroszokat nem nagyon érdekelte régen a fogyasztás mert xarásig voltak benzinnel,pl a zill teherautó ami szintén orosz az fával megrakva országúton Km/L-ert is begyűrte,kint a hegyen az erdőben meg nem is lehetett mérni a fogyasztását.
2013. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ZIL, nem zill. (Zavod imeni Likhachova - Завод имени Лихачёва.) Amúgy én olyan 60-80 literes fogyasztásról tudok, még a benzines V8-as korszakból. Utána szerelték át őket dízel motorra.
2013. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze én is a benyás ZIlre értetem.Az a fogyasztás amit írtál csak üres raksúly nélküli menetelre vonatkozik.Ha meg van rakva és jó emberesen kell neki a km/L.Én csak erdőn mentem vele mert nincs teherautóra jogsim de a fatim ő szállított is vele az előtt innen tudom hogy igen szomjas jószág :D
2013. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nm tudom... nekem a legjobb barátom, gyerekkori osztálytársam faterja az Épfunál dolgozott annak idején teherautó szerelőként. Többet között Zileket is javított. Aztán később mikor nyugdíjazták, otthon szerelt Ladákat a 80-as, 90-es években.

Szóval ő mondta ezt az üresen 60, rakottan 80 litert. Én hiszek neki, de ezen nem fogunk összeveszni. 80 vagy 100 liter az már majdnem mindegy.

2013. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na jó nálunk a rakodt súly azért egy picit a megengedett felet volt.mellesleg A hegyekből kelet átmenni egy völgyön és ismét dimbes dombos helyeken így szerintem érthető volt az aszfaltos úton is a km/L.De az oroszoknak akkoriban nem számított a fogyasztás mikor a benyás zilt gyártották hisz xarásig voltak benzinnel. :D
2013. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az 1300-as 4-es váltóval kb. úgy fogyaszt, ahogy az előző hozzászólók írják, viszont a benzines ZIL fogyasztásával egyáltalán nem értek egyet...

Nekem van egy ZIL 130G, hosszúplatós, méhészetre van használva, nos ez azt jelenti, hogy van rajta egy felépítmény, abban a méh kaptárak, ez is elég nagy súly, de ezzel együtt sem eszik 45 liternél többet 100 km-en!

Persze ez is sok, de a 60-80-100 literes fogyasztás inkább a terepesekre vonatkozik, de azok is úgy érhetik el, ha megrakottan, nehéz terepen használják őket, régen sokat csaltak ezzel, eladták belőle a benzint, a papírra meg jóval többet írtak mint amennyit igazából evett..

2013. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A miénk terepes volt :D
2013. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!