Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Bevállalnátok egy...

Motorosok! Bevállalnátok egy Európai motoros túrát? Kb. : 4000 km?

Figyelt kérdés

Szombathely-Sopron-Győr-Pozsony-Bécs-Brno-Prága-Teplice-Drezda-Berlin-Hamburg-Amszterdam-Brüsszel-Párizs-Bern-Milanó-Ljubljana-Graz-Szombathely..


Kb ilyen elképzeléssel..


na, vélemény..


2013. aug. 30. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha lenne rá elég pénzem és időm akkor gondolkodás nélkül!
2013. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bevállalnám, ha lenne egy jó túramotorom.
2013. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2013. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

biztos, ha lenne lehetőségem végigmotoroznám európát, egy jó motorral mondjuk egy bmw 1200 gs-el, 3 nagy túradoboz és 2-3 jóbarát társaságában.

Ha van lehetőséged semmiképen ne hagyd ki, életreszóló egy élményt ne hagyj ki!

2013. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nem is szeretnék, ami azt illeti, motoros vagyok, de még nem a nagyok között mozgok, és a motorozás mellett, az utazást, és a szép tájakat, kedvelem. Ezért tervezek ilyen túrákat, mondjuk minimum 15 motorossal. De akit érdekel annak leírom, hogy van magyarországi útvonalam is. Az 1400 km.



Szombathely-Kapuvár-Csorna-Mosonmagyaróvár-Győr-Komárom-Tata-Tatabánya-Esztergom-Szentendre-Gyöngyös-Parád-Eger-Bükkszentkereszt-Miskolc-Szerencs-Tokaj-Nyíregyháza-Nyíradony-Debrecen-Békéscsaba-Szeged-Baja-Mohács-Siklós-Zalaegerszeg-Szombathely.


Köszönöm, várok további válaszokat! :)

2013. aug. 30. 16:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a p*csába ne mennék :D még szép hogy mennék egy életre szóló élmény lehet csak sajnos most nincs motorom :( de én azt tervezem hogy elmegyek London-ig majd egyszer motorral és remélem egyszer sikerül persze jó lenne ha nem egyedül mennék de majd kialakul valahogy
2013. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nekem még kb 2 év mire minden zökkenőmentes lesz, de utána nekivágok, nem kell más csak 10-20 motoros akikkel lehetne utazgatni rendszeresen. :)
2013. aug. 30. 22:13
 8/18 A kérdező kommentje:
én azt is tervezem, hogy egyszer felülök a motorra, és szó nélkül lelépek, arra amerre csak gondolom,táblákat nem figyelve, csak amerre vinne motor, és pár nap után ha megunnám, megkeresném, hol vagyok és hazamennék..
2013. aug. 30. 22:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
xdxdexdd az nem rossz én azt tervezem amikor megveszem az első nagymotorom :D ráülök és go valamerre
2013. aug. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Simán, csak nem Európában hanem a Mount Everest alaptáboráig motoroznék és vissza.Ez egy nagy álmom amit szeretnék megvalósítani.

Na aztán jöhetne egy európai csapatás is, és utána irány Afrika.

2014. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!