Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Logan-ról vélemények?

Dacia Logan-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Nézegetem az első Loganokról a hirdetéseket, és 2005-2006-os évjáratúakat már 800 ezer ft környékén is lehet kapni (olcsóbban is, de azoknak mind van valami gondja). Ezek szerint egyáltalán nem tartja az értékét?


Szerintetek ennyiért megéri? Jól pakolható, és viszonylag tágas (ami nekem a legfontosabb szempont lenne). Munkába járni használnám mindennapos használatra.


Szerintetek milyen motorral érdemes keresgélni ezeket? 1.4 benzin, vagy inkább 1.5 dízel?


és +1 kérdés: mivel hasonló kategória, mint a Thalia, annak fényében milyen a megítélés róla? Szóval Thalia, vagy Logan?



2013. aug. 30. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább vegyél 2005-ös Swiftet. az 1.3 benzin és az 1.3 diesel is vállalató. egyébként meg egyértelmű, hogy Thalia, de én a Swiftet venném. a 2005-ös Swift a régihez képest Merci :)
2013. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*1.3 diesel is vállalható
2013. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a dacia is jó.Városba én a benzinest ajánlom.

Az új autók sokat vesztenek az értékükből,ráadásul ez dacia.

Egyébként az olcsóbbaknak sem nagyon van bajuk,ezt tapasztalatból mondom,mert nemrég egy ismerősbe belementek hátulról.Többe került volna a javítás mint amennyit ért az autó ért volna,e mivel működött ezért vittük tesztelni.:)

Na az kapott mindent,volt krosszpálya,erdő,földes út.

A végén már csak 2ig lehetett felkapcsolni,de ment és így adtuk el kb.vasárba.

2013. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Swift se lenne rossz, de nekem kicsi. Kellene a minél nagyobb csomagtartó, és a Logan-é kb duplája a Swiftnek.
2013. aug. 31. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!