Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM kategoriás josgsival max....

AM kategoriás josgsival max. Hány ccm-es robogóm lehet?

Figyelt kérdés
Végree vége az összes vizsgának,mind sikerült..,vagyis a jogsim két három hét és megkapom...azt szeretném megkérdezni hogy evvel a jogsival maximum hány ccm es motort vezethetek? 50??? De vhol olvastam hogy vki irta hogy AM es jogsival 83ccm es motorja van és jpgszerű meg stb.ezt nem vágom,akk most mennyi a legnagyobb engedélyezett?

2013. aug. 30. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50ccm. 1ccm-el sem több!
2013. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze lehet 250 ccm-es is csak a papírjai 50-es! De ha kiderül, az okirathamisításnak minősül!
2013. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Végree vége az összes vizsgának,mind sikerült"


A kérdésed alapján ez maga a csoda! Hány libát küldött apád a vizsgabiztosnak?


Remélem azért valamennyi KRESZ megmaradt benned, és nem valaki kerekei alatt végzed, ha ennyire figyeltél oktatáson!

:(


Max. 50 cm3 és (nem vagy!) max. 4 kW a jogszerű!

2013. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármekkora robogód lehet, mint tulajdonos, de csak az előbb leírtat vagy jogosult vezetni közforgalmú úton.
2013. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3/4 jol vagy? átmentem elsőre minden.. azért mondtam hogy végre mivel többmint 3 hónapig tartott...
2013. aug. 30. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah es nem csak robogod lehet!
2013. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!