Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Fiat stilo ( 1.6 kb.103Le...

A Fiat stilo ( 1.6 kb.103Le ), vagy a Renault Clio II ( 1.4 98 Le) ad nagyobb ( sportosabb ) vezetési élményt? Tudom, egyik sem kifejezetten élmény autó, de jelenleg csak erre a kettőre fókuszálunk.

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Stilo, 3 ajtósban..
2013. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Clio, de igazából egy szinten vannak ebből a szempontból (valahol a béka feneke alatt).
2013. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Clio jobban gyorsul, de a Stilo egy kategóriával feljebb való. Kényelmes, csendes, jó vezetni, és nem eszik sokat. A megbízhatóságáról hallottam sok mindent, de ez igaz a másik autóra is.
2013. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.Valóban a stilo középalsó kategória, a clio pedig a "kis" autók táborába tartozik, tehát az igazi konkurense a fiat punto II, de abban az erősebbik motor ( kivéve a kifejezetten sportos 1,8-ast )gyorsulása 11,4 sec, én pedig nem szeretnék 11 másodpercnél lassabban gyorsuló autót ( kifejezetten sportos autót sem, mert nem tudom kihasználni ).A három ajtós stlio és a clio II ezekkel a motorokkal kb. 10,5-6 sec. alatt van százon. A vélemények alapján úgy látom, hogy a fiat sebességváltója, fékrendszere jobb, és jobb a fordulékonysága (persze többet fogyaszt, kicsit magasabb az alkatrész ár, de ez nem tartozik a mostani kérdéshez ).

A két autó kormányzásbeli különbségéről nincs infóm.Olvastam, hogy mind a kettő kicsit érzéketlen, túl szervózott, de érdekelne, hogy pl. mennyire közvetlen, azaz a kormány kereket ütközéstől-ütközésig hányszor lehet elforgatni , valamint mennyire gyorsan és pontosan reagál az autó a kormánymozdulatokra ? A további válaszokat előre is köszönöm!

2013. szept. 1. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!