Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa Babetta 210 (28ezerért)...

Kuszko kérdése:

Jawa Babetta 210 (28ezerért) vagy Yamaha Beluga (45ért)?

Figyelt kérdés
első motorom (nem motor tudom, robogó) lenne, és elég kevés az a pénz amit rátudnék fordítani, de melyik érné meg az áráért jobban?

2013. aug. 31. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy Babetta se ér 28 ezer ft-ot. A helyedben, ha robogót akarnék venni minél kevesebb pénzből, akkor Yamaha Jog-ot vagy Honda Dio-t keresnék. 50-60 ezer ft-ért talán találsz olyat, ami még használható.

Amúgy meg, ha kevés pénzed van, én Simsont vennék a helyedben.

2013. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szívesen vennék simsont, de életemben nem vezettem még robogón kívül motort :)
2013. szept. 1. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:

# 1


Van, ami 50.000 forintot ér, csupán hétköznapra nem normális, aki ilyet vesz, mert ezeknek ma már csak eszmei az értékük, az veszi meg a Babettát, aki: a) gyűjti b)vissza akar emlékezni kamaszkorára...:)


Egyébként én és valami Jog vagy Dio félét ajánlok. (Amúgy a Simson se ördöngős vas...)

2013. szept. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, a belugát nem ismerem,de látatlanba azt ajánlom.'-es ajánlatai is jók,meg még a honda taktról hallottam jókat,de erről nincs személyes tapasztalatom,érdeklőd még.Esetleg Egyes válaszoló?

A Simsonhoz kell egy kis tipusismeret,mindegyik "egyéniség",nem árt,ha alapszerelési trükkökkel(gyújtás,karburátor)tisztában vagy.Sok Simsonos ismerősöm van,mindig bütykölnek rajta valamit.

2013. szept. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a Babetta ócskább, a beluga pedig jobb, de én a Babettát választanám.

Annó az volt nekem is. Egyszerű gépezet, mint egy faék. :-D

Ha úgy alakul, félretolod és árok szélén megszereled. :-)

Nálam 38km/h volt a vége és 50-60 km-eket mentem vele egyhuzamban. (100 kg vagyok)

Alkatrészeket a mai napig lehet hozzá kapni, akár újat, akár bontottat szarér-hugyér.

Míg egy Belugához, vagy Mint-hez. . . . -hát nem is tudom.

De Te döntesz.

Szerintem a Babetta még kezdőmotor előtti kezdőmotornak is jó.

Nem mondom, hogy nem hibásodik meg (mert olyan használt motor nincs) de legalább megtanulsz a motorozás mellett szerelni is.

Ja és mégvalami!

SOKKAL KISEBB AZ ESÉLYE annak, hogy egy Babettát ellopnak! ;-)

2013. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vuclitóbiás!

" Hát, a belugát nem ismerem,de

látatlanba azt ajánlom"

-Gratulálok!

Látatlanban ajánlgatsz olyant amit nem is ismersz?

Ez olyan mint: sültcsirke vagy teveszar?

Hmmm. . . . .-hát nem is tudom. Teveszart még nem ettem, de így 'látatlanban' biztosan az a jobb, ezért azt ajánlom Neked!

BRAVÓ!

2013. szept. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!