Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson probléma?

Simson probléma?

Figyelt kérdés
Hello!Van egy egy karbim amiben fent akad a gáz tuskó és evvel mit lehet csinálni kell új gáz tuskót vennem vagy van valami megoldás , a karbiban szorulás helyei látszodnak vagy csak be kell kopnia mert csavar huzoval toltam vissza vagy a rugó lehet meg gyengülve a Karbi (16N1-1 vagy 16N1-11 nem tudom pontosan mert roszul lett rá ütve a szám és nem tudom lehet valami külömbség köztöük??? )

2013. júl. 29. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

simson.hu

Itt nézz körbe.Lehet hogy a rugó el van gyengülve,az is lehet hogy csak rosszul raktad össze!

2013. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem jól van össze rakva csak minidg fent ragad és nem esik vissza meg van már a karbi 16N1-11-es lehet veszek bele egy rugó mert azt nagyon könnyen lehet össze nyomni
2013. júl. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!