Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az olasz autók mennyire...

Az olasz autók mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én túl sok jót nem hallottam róluk.

Amikor elkezdtem nézegetni az autókat, hogy megvegyem az első autómat sokáig Alfa Romeo 146-ot akartam venni, de aztán elég hamar lebeszéltek róla.

Aztán a többi olaszról sem hallottam túl sok pozitív visszajelzést. És most ugye nem a Ferrarira, Lamborghinire kell gondolni...

Szóval Én lemondtam róla. Lett helyette egy VW Borám.

2013. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló. Ez a baj a legtöbb ember válaszával, hogy ezt hallotta, azt hallotta.


Nekem volt már nem egy Vw-enem, Fiat-om, Lancia-m, Opel-om, Peugeot-om, és jelenleg egy Nissan-t hajtok. Semmi különbség köztük, ha megfelelően áll hozzá az ember, és odafigyel a karbantartásra.

Alkatrészárakban sincs hatalmas különbség (az Alfa-hoz speciel biztos drágább, mint az általam felsoroltakhoz, de az kicsit magasabb presztízsű kategória). Szóval, én nem tudom rámondani egy kocsira se, hogy azért ne vegye meg az ember, mert olasz/francia/japán/német/stb.


De kérdező, konkrétan milyen márkáról és típusról szeretnél többet megtudni? Vagy csak úgy általánosságban kérdezted.

2013. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy általánosságban, ugyanis a német márkák 100%-ig megbízhatóak
2013. szept. 1. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező.Volt francia,japán autóm,jelenleg német van.Hidd el nekem,nagyon tévesek az információid...1OO% megbízható autó nincs,lehet az honolului gyártmány is...Rengeteget autópályázok(Németországban élek),hidd el több ADAC-os segítségre váró német gyártmányú autót lát az ember,mint azt te gondolnád...És prémium márkát is...Olyan,hogy 1OO%-ban megbízható,nincs,csak rendesen karbantartott és használt autó.És azoknak a megbízhatósága is nő.Jó és balesetmentes autózást kívánok.
2013. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, és én is alátámasztom, a németet nem szabad no1.-nek nevezni. Az se jobb a többinél.
2013. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyenre mindíg azt mondom ha ennyire megbizhatónak tartod a németet akkor vedd azt. csak nehogy pofáraesés legyen a vége. a rendes használatot és karbantartást minden autó meghálálja
2013. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ket szelsoseget irok : fiat stilo az egyik 1.6 benzin,ez az ocsem autoja volt , 4 ev alatt 7 gyujtotrafo,a valtokulissza kompletten , 7-8 elso stabilizatorkar es szamtalan muanyag karosszeriaelem szetment rajta. Baratomnak ugynailyen evjarat 1.9 turbodizel : 300ekm , uti veri, semmi baja. Van egy alfabu..ii baratom, o elvezi,hogy sokat szereli a kocsijat ,van egy masik aki csak tankol bele..

Ki lehet fogni :)

2013. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!