Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket is megnyugtat a vezetés?

Titeket is megnyugtat a vezetés?

Figyelt kérdés
Számomra nincs jobb stresszlevezető módszer, mint beülni az autómba, valami jó zenét berakni, és csak vezetni. Mások azt mondják hogy beteg vagyok, de egyszerűen már akkor ellazulok, amikor beindítom a kocsit. Ez tényleg ilyen durva dolog, hogy engem ez megnyugtat? Mondjuk volt már pár durvább, több száz kilométeres túrám, de utána mintha újjászülettem volna.

2013. szept. 1. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Én is így vagyok vele, de olyankor nem sétakocsikázok. :D
2013. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
93%
nekem vannak ilyen napjaim.valamikor meg csak mennék nemtudom merre vag hova de mennék.sokkal jobban érzem magam,el vagyok lazulva.olyan teljesen más az egész.mint eg mámor vagy nem i tudom mihez hasonlitsam.
2013. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Néha én is nagyon durván megyek, de persze csak olyan szakaszokon, ahol hosszú az egyenes, és nem veszélyeztetek másokat. Volt már hogy elvezettem Prágáig, ott ettem valamit egy étteremben, aztán vissza, aztán egészen Baltonig elmentem, onnan meg elvezettem Bécsig. Egyszerűen nem bírtam leszállni a kormányról, annyira élveztem.:D Mondjuk drága mutatvány volt, de egy életre szóló élményt okozott.
2013. szept. 1. 20:42
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Beteg egy dolog ez, de én is szeretek beteg lenni... Én például azokat nem értem, akik szoláriumba és plázába mennek, mert idegesek. Az nem beteges?
2013. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is megnyugtató sok esetben...

Na, de majd mindjárt jön a sok állszent ember, akik szerint ez drága mulatság és kevesen tehetik ezt meg.

Mondják ezt úgy, hogy havi x ezer vagy 10 ezer Ft-ot elcigarettáznak, elbuliznak, elisznak, stb...

2013. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az "őrültek klubjához".Szeretek vezetni.Megnyugtat és feltölt energiával.Közben pedig énekelek.:)

27n

2013. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen.

Ugye ha forgalomba vezet az ember akkor alapból nyugodtnak, figyelmesnek és kipihentnek kell lennie, nos én úgy vagyok beprogramozva hogy ha idegeskedek csak beülök az autóba elindulok és egyből lenyugszom. Persze szoktam közben elmélkedni de a szemem mindig ott van ahol kell, és mindent figyelembe veszek, táblákat, meg egyéb jelzéseket, és a környezetet hogy hol merre mivan stb...

Amikor mondjuk egy kereszteződésnél vagyok akár egy lámpánál akár egy simánál és látom hogy valaki bénázik vagy nem indul el, vagy bepánikol előttem vagy egyáltalán nem tudja mit akar, akkor felmegy bennem piszokul a pumpa de amint elindulok már megnyugszom.

Engem amúgy a vezetés fel is ébreszt ám, ha reggel munkába menet ülök be az autóba és elindulok meg minden akkor egyből felébredek és maximális figyelemmel tudok haladni ahogyan kell.

Volt amikor napi 6 órát kellet5t levezetnem vagy 3 szor tettem meg egy adott utat A-ból B-be, ezt kicsit hosszú lenne leírni miért. És egyedül az utolsó menetbe amikor tartottam hazafelé akkor voltam picit fáradt, de akkor is megálltam, kiszálltam kicsit pihenni, ittam kávét és 10 perc után már jó volt minden. Mindig berakok egy laza nem pörgős de nem is altató zenét és úgy jó minden, vagy csak simán benyomom a rádiót.

2013. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
engem a kocsizás már annyira nem de ugyan így vagyok a motorral legszívesebben meg sem állnék vele de muszáj mert kifogy a benzin :D
2013. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kihalt Balaton körül körbemenni télen vagy kora tavasszal ÉJSZAKA szintén nagyon jó dolog. Egyben szokatlan is, hiszen mindenki tudja, hogy pár hónap múlva a legnagyobb nyitóbulik lesznek az ország ezen területén. Hatalmas tömeggel most, viszont semmi nincs. Csak te vagy és a gép.

Ez is felejthetetlen élmény próbáljátok ki.

2013. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezzel nem vagyok egyedül.:D Lassan kész lesz a 6-os Golfom tuningja (chiptuning, állítható futómű, Brembo fékek, egyedi kipufogórendszer, intercooler, sportlégszűrő, NGK sportgyertya, satöbbi, satöbbi) és már alig várom hogy egyszer kivigyem az autobahnra, vagy egy pályanapra. A "jajdesokpénzedvan" válaszok elkerülése végett: Nincs gyermekem, csupán egy vizslám, és a barátnőm.:D Szerencsére elég jól fizető állásom van, így tudok az autóra költeni.
2013. szept. 2. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!