Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én most szeretnék elkezdeni...

UnreaL001 kérdése:

Én most szeretnék elkezdeni motorozni, és olyan motort szeretnék ami azért hosszabb távon jó! Most néztem egy Supemotot (Husaberg FE 600) És azt írta hogy :a motor papírjaiba 11kw van írva. Hány lóerős lehet egy ilyen motor?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet 11kw van bele írva, de 1000% hogy nem annyi. Egy 600-as már bőven van 35-40kw is.

Szerintem a Husaberg FE 600 bőven van 45-50 lóerő körül.

2013. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hosszabb távon" alatt mit értesz? Egyszerre 4-500 km lemotorozása, vagy 10 év megbízható működést?


Ne szórakozz ilyen 11kw-ra papírozott motorokkal, csak baj van velük (nem véletlenül van annyi eladó).

2013. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A berg a legerősebb supermoto/endurok közé tartozik 58-65 ló között mozognak , nagyon nagy ugrás lenne rögtön ekkora motorral kezdeni.
2013. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!