Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy fullos VW Golf 4 vagy egy...

Egy fullos VW Golf 4 vagy egy alap VW Golf 5? Ti melyiket vennétek meg inkább?

Figyelt kérdés
Köszi.:)
2013. szept. 2. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi az info akkor természetesen az újabbat.
2013. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dörmögő ***** válasza:
69%
Ha az alap Golf5 nélkülözi a klímát is akkor a 4-est venném. Persze a kocsi többi része is legyen rendben.
2013. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Klima nélkül is van élet. :) Főleg nálunk ahol max 60 napot ha használod.
2013. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

A klíma nálam is alap még ha csak 60 napig is használom.


Én a kettő közül egyértelműen a 4-est választanám, nekem mondjuk jobban is tetszik.

Jobb az ha fullos az autó.

2013. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dörmögő ***** válasza:

Lehet hogy klíma nélkül is lenne élet, de én a saját nézőpontom szerint választottam kocsit. Idén csináltattam meg a klímát a kocsimban, és amíg nem volt jó addig nem csak én izzadtam a kocsiban hanem hátul a baba is teljesen átizzadta a ruháját mire odaértünk valahová. A mi kocsink családi autó, és nálam alap a klíma. A 60 napot meg egy kicsit optimista becslésnek gondolom, mivel ha kint már 25 foknál melegebb van és süt a nap akkor a kocsiban a sok ablak miatt hamar felmelegszik az utastér. Ha nem muszáj akkor nem szoktam én sem bekapcsolni, de ha szükséges akkor nagyon jó hogy csak egy gombot kell megnyomni és máris kezd hűvös lenni a kocsiban.

Sokan vesznek klíma nélkül használt kocsit, és itt a gyakorin is nyár elején sorra jönnek a kérdések hogy utólag mennyiért szerelnek klímát a kocsiba, és utólag ez 200 000 fölött van.

2013. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!