Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek orbitális átvágások vagy...

Ezek orbitális átvágások vagy tényleg van ilyen? (autóvásárlás)

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok és sok hirdetést végignéztem már, mindig akad olyan autó ami a sokkal több km-es társaival kb 1 árban van de kevesebb km van bennük és patika állapotúak (elvileg ránézésre) kívül belül.Gyönyörű utastér és elképesztően tiszta szép motortér(ha van kép róla persze) 90-100-110-130 ezer km-t futottak.

Sokan mondják hogy egy 13-17+ éves autónál gyanús ha semmilyen sérülés nincs rajta és kevés km van bennük.És ezen felül sokat látok kereskedésben de itt van pár példa:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha kiszemelem a nekem tetsző típust érdemes ilyen helyekre elmenni megnézni vagy nagy valószínűséggel átvágás lehet a jó kevés km-es állapot?


2013. szept. 2. 17:23
 1/7 schocko ***** válasza:
Valószínű nem reálisak a km-állások, viszont még ezekkel is nagyon túl vannak árazva...Németországban ezek az autók ezer euro alatt vannak...
2013. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A megoldás kulcsa ott van: Kereskedés.

Kereskedő az ahol tud átvág.

Nézz magánszemélytől, mert azok többnyire (!!) lusták a visszatekerést megcsinálni, viszont drágábban is adják az adott modellt. De legalább nem ér meglepetés valószínűleg.


Persze lehet aranyat találni a szénakazalban, de ahhoz nagy szerencse kell.


Mellesleg meg ennyiért nem km állást veszünk, hanem állapotot. Nagyon nem mindegy, hogy 200k km az autópályán futotta, vagy városban.

2013. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amiket linkeltél nem is annyira olcsóak.
2013. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
magasról szard le a km óra állást, főleg ilyen öreg autónál, ÁLLAPOT ALAPJÁN VÁSÁROLJ, ne egy szám alapján...
2013. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez amúgy olyan nagy hülyeség hogy visszapörgetik az órát arra nem is gondoltok hogy drága a benzin és keveset mentek vele??nekünk is van egy 1995-ös kocsink 155-ezer kilóméterrel vettük meg és képzeljétek nálunk van már 8-éve és 178-ezernél járunk.na akkor mi is visszapörgettük az órát??a bajt csak DRÁGA a benzin és nem megyünk annyit vele nem tudjuk megtenni azt hogy ide megyünk kirándulni meg oda hanem csak pár km-re megyünk vele.na a kommentem után majd jön az hogy "ez is vissza van pörgetve"de én tudom hogy nem na csak annyi hogy nem mindenki pörgeti vissza az óráját a kocsinak valaki tényleg csak néhanapján ment vele
2013. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám egyből az összes ilyen feltűnően kevés km-es hirdetésre, hogy kamu.

A rokonságban 2 autó is van, ami az átlagnál jóval kevesebb km-ert futott. Például testvérem keresztapjának egy 96-os Cordoba-ja van, és még most éri majd csak el vele a 100 ezer km-ert. 99-ben vette, szóval tuti ennyi van benne. Persze hiába hirdetné meg, senki se hinné el neki.


Szóval ki lehet fogni olyat is, amit tényleg keveset használtak, csak ritkák az ilyen hirdetések. Ezért kell több kocsit megnézni, mielőtt döntés. Hátha a kiszemeltek között van a tuti fogás.

2013. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Azért bizakodva elmegyek pár ilyen tipp topp verdát megnézni egy kereskedésbe aztán majd lesz valami.

2013. szept. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!