Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány kiküldése probléma?

Jogosítvány kiküldése probléma?

Figyelt kérdés
Augusztus 1.-én vizsgáztam B kategórira, azután augusztus 9.-én voltam bent az okmányirodába intézni a papírokat és még mindig nem érkezett meg. Tudtok valami központi elérhetőséget(telefonszám), amin lehet érdeklődni,hogy mi van vele,mert mostmár nagyon elegem van.

2013. szept. 2. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Itt megnézheted hol tart:

[link]

2013. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,itt már megnézem,de még azt írja,hogy a kiállítása jelenleg folyamatban van, azaz még meg se csinálták... De ilyen nincsen,nem hiszem el egyszerűen, 3 hét alatt mit csináltak a takaró alatt...? Szánalmas ez az ország,mindenesetre köszönöm a válaszod!
2013. szept. 2. 20:43
 3/9 anonim válasza:

Igen, ez a honlap semmi másra nem jó, mint hogy a postára adás idejét megtudod.

Nekem nyár közepén 3 hét és 1 nap alatt jött ki, de most ismerősöknek már 4 hete nem küldik, szóval a 3 héttel még semmi különös problémád ne legyen.

Ja, és ha telefonálsz attól SEMMIVEL sem lesz gyorsabb.


Egyébként gratulálok a jogsidhoz és sok balesetmentes kilométert kívánok!

2013. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Értem,de ezzel az a gáz,hogy akivel vizsgáztam haverom,aki oszt.társam is,neki előző hét kedden már megjött... és ugyanitt lakunk,ugyanakkor voltunk okmányirodába meg minden,ezért is aggaszt leginkább,de hát nemtudok mit tenni,várni kell. Köszönöm még egyszer!
2013. szept. 2. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia én augusztus 2. Án vizsgáztam 30 án kaptam sms de a postás még mindig nem hozta Budapest.
2013. szept. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ,én 1.én vizsgázta,de még semmi sms.
2013. szept. 4. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Az SMS értesítő a postázásról csak annyit jelent, hogy elkészült, és leküldték a postázóba! Ott még elül egy hetecskét, aztán valaki méltóztatik átvinni a postára!

Hiába mondom, hogy a személyes átvétel minimum egy héttel rövidíti meg az időt!

:)

2013. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg megérkezett az vagyok aki másodikán volt bent.
2013. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,elvileg nekem is itt lesz a jövő hét folyamán maximum,remélem! :)
2013. szept. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!