Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit kell majd bevinnem okmányi...

Mit kell majd bevinnem okmányirodába?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én még tavaly kezdtem el rakni az A1 et és csak idén sikerült(bukás/társhiány miatt). Az első forgalmi bukásom még az arcképes igazolványba van de a mostani sikeres forgalmi vizsgámról nem kaptam csak egy másolatot a vizsgabiztostól.Szerdán megyek az oktatómhoz az igazolásért hogy kikérhetem a jogosítványomat.Mit kell vinnem majd az okmányirodába mert szerdán akkor egyből bemegyek és kb mennyi idő mire elkészül?

#jogosítvány #A1 #valami probléma van
2012. aug. 4. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Oktatótól nem hiszem hogy kell igazolás.

Azzal a lappal meg amit a VB-től kaptál bemész a közlekedés felügyelethez(nem tudom most mi a neve, régen az volt) és ott kapsz egy olyan lapot amivel mehetsz az okmányirodába.

Kell az a lap. eü alkalmassági meg személyi igazolvány asszem.

2012. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!