Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ért valaki opel astra villanyr...

Ért valaki opel astra villanyreszeléshez?

Figyelt kérdés
A konkrét problémám,hogy az autóban amikor feltekerem a fűtést, akkor kattog a kapcsoló mögött valami, de meleg nem jön semmi.Tegnap is megpróbálkoztam feltekerni, de a kattogás megszűnt, de meleg szintén nem jön. Most mit tegyek. 2Szerelő hajtott el, h túl nagy meló szétkapni...

#Opel #Opel Astra G #astra fűtés
2013. szept. 3. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen Astra ? F, G, H, J,? Ha F vagy G akkor könnyű szétszedni és csak a bowdennel lehet valami.
2013. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress egy normális szerelőt vagy vidd el márkaszervizbe (bár ez elég költséges is lehet, legjobb, ha kérsz rá árajánlatot).


A két szerelőt nem értem, elvégre órabérben dolgoznak, miért fáj nekik, ha sok időt vesz igénybe... Utána meg sírnak, hogy nem megy a bolt...

2013. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Napkiraly ***** válasza:

kell egy reszelő meg villany. Beülsz és a reszelővel elkezded reszelni a villanyt...

De még nem tudjuk milyen astra. Vélhetően mechanikus rendszer lehet, azaz egy bovden mozgat egy reteszelőt, ami változtatja a beáramló levegőt. Mivel a reteszelő nem nagyon szokott elromlani és a bovden se szakad el, ezért a műanyag gomb belseje törhetett el

2013. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg villanyreszelés van villanyszerelés helyett, ez fel sem tűnt. Igaz az elmélet, hogy ha az első és utolsó betű a helyén van, akkor is el tudjuk olvasni, ha nem megfelelő sorrendben vannak a közbenső betűk.


Amúgy a kulcsszavakba benne van, hogy G Astra.

2013. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Napkiraly ***** válasza:

[link]

ezt leveszed


[link]


ezt kiszereled

el lesz törve a bovden mozgató pöcök

2013. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
G Astra betegség, hogy a hideg levegő útját elzáró lamellának letörik a karja. Ha esetleg ez lenne a baja a tiédnek is, azt csak a műszerfal kiszerelésével lehet javítani/cserélni. Ha csak a kapcsolónál ment szét valami, akkor szerencséd van.
2013. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz jogos nem írtam, G astra. Nos a 2 autószerelő azért kűldött el, mert ez villanyász probléma és nem mechanikai.A válaszokat köszönöm remélem, h csak a kapcsoló környékén van problem, ma reggel ugyanis amikor vittem a gyereket suliba tekertem volna felfele,hogy ne kattogjon a kapcsoló, de észre vettem,h könnyebb tekerni mint előtte...
2013. szept. 4. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!