Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yog 3kj van csinált...

Bell55 kérdése:

Yamaha yog 3kj van csinált egy ojat? Hogy menet közben folyt a karbiból a benzin és leált. Szét szettem kipucoltam, pöcre indult kis idő mulva elkezdett fulladni és megint leált.

Figyelt kérdés
nem lehet a baja? hogy abeömlő nyilásnál van az a szelep hogy el romlott?

2013. szept. 6. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz, TE ne nyúlj hozzá!
2013. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vidd el szerelőhöz, TE ne nyúlj hozzá!

Főképp ha úgy szerelsz, ahogy írsz!

2013. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószinű magas a benzinszint a karburátorban.
2013. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért mert nem irtam jól le még nem lessz jó a motor!De valoszinü hogy az szivatója rossz.köszi a válaszokat
2013. szept. 7. 06:37
 5/8 anonim ***** válasza:

"Azért mert nem irtam jól le még nem lessz jó a motor!"


Írtam.

A lesz egy esz!


Ha egy elsős gyerek szintjén írsz, akkor butának tűnsz, és egy buta embernek felesleges bármit is magyarázni...

2013. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
teneked meg nem itt e helyed ha ezekkel foglalkozol,hanem valahol helyesírást kéne tanítani,szerintem nem is értesz a motorokhoz,csak csikorgatod a fogad hogy kibe lehet bele kötni,te kis édes anyanyelvünk.
2013. szept. 9. 06:55
 7/8 A kérdező kommentje:
megcsináltam a benzin folyást,szépen jár levegő üzemanyag keverék beállítva,de nem pörög fel a motor teljesen,35-nél nem megy többet.
2013. szept. 12. 13:05
 8/8 A kérdező kommentje:
egyépként yamaha yognál benzinszint nem állítható,vagy én nem tudom hogy hol kell.nincs állítási lehetőség.nem lehet hogy a szivató rossz
2013. szept. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!