Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A xenon lámpának feltétele a...

A xenon lámpának feltétele a lámpamosó? Van olyan hogy gyári bixenon és nincs lámpamosó az autóban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.Lámpamosó kötelező a xenon lámpás autókban.
2013. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Nem.

2013. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyári xenon és nincs lámpamosó rajta.
2013. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na akkor most ott vagyok ahonnan elindultam..... :-(
2013. szept. 7. 21:33
 5/7 A kérdező kommentje:
2013. szept. 7. 21:49
 6/7 Dörmögő ***** válasza:
Ezt a cikket már én is olvastam, de nem vagyok benn biztos hogy ez szakértői vélemény. A másik fele a dolognak hogy ha a rendőr megállít mert nincs lámpamosód akkor ezt a cikket fogod vele is elolvastatni? Én nem kötözködésből írom most, de mégha a cikknek van is valóság alapja az nem fog senkit se megóvni a büntetéstől, ami lehet hogy azzal jár hogy a rendőr a helyszínen leveszi a rendszámot.
2013. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nos, akkor a tisztánlátás kedvéért... 2002-es Passatom van, gyári bixenonos és gyárilag nincs fényszórómosó. Sőt, a sógornőmnek 2004-es Audija van, gyári xenonos, nincs fényszórómosója szintén, gyárilag! Megvan a kocsimhoz a gyári könyve, szervízkönyv is, a leírásban leírja a xenont és leírja a hagyományos lámpákat is. NINCS benne és soha nem is volt fényszórómosó! 2002-2004 között gyárottak Passatokból és Audikból (és sztem még több más típusból is) olyan autókat, amik gyári xenonnal gurultak ki a gyárból, és nem volt bennük fényszórómosó. Ezt egy idióta hülye EU-s rendelet beszabályozta, aztán már 2004 után nem jöttek ki mosó nélkül xenonos kocsik. Ami pedig gyári (úgy mint a gyári sötétítés is) , azt úgy ahogy van, úgy megy át a vizsgán. Én Két autovillamossági szerelőt is megjártam az enyémmel, nem hülyéket, majd szépen levizsgázott a kocsi minden további nélkül, de a vizsgán is ugyan ezt mondták. Az utólag kóburált xenonok mellé kell beszerelni mosót, de ha nem gyári lenne az enyém biztos nem csinálnám, mert k....bott drága, és annyival nem jobb mint a sima. Én gondolkoztam hogy visszaalakíttatom hagyományosra, és teszek bele belső fényszóró állító kapcsolót.
2017. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!