Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell bekötni egy mélyládá...

Hogy kell bekötni egy mélyládát az autóba?

Figyelt kérdés
Az érdekelne részletesen honnét kell vezetni oda a hangot az autórádióból.Mert nincs rajta kimenetel subira vagy lehet csak én nem találtam kerestem a leírásában és a rádión is de nem találtam semmit.Mi a jelőlése mert van ott pár feles kábel ami lehet akár az is de nics egyikre sem ráirva ,hogy subwoofer.Vagy az is megfordult a fejemben,hogy esetleg a hangfalvezetékekről van levezetve bár ezt nem hiszem.
2009. nov. 2. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Fontos volna tudnom mert ha nem lehet rá kötni akkor nem veszek erősitőt hozzá.A rádiót másfél éve vettem SONY gyártmány a legolcsóbb a SONY-k között csak rádió és mp3-as cd semmi extra.De szépen szóll rajta van ezen is az X-PLOOD jelzés bár a 32-es skálát csak 26-ig lehet tekerni felette torzítt.
2009. nov. 2. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van a rádiódon RCA kimenet, akkor oda csatlakoztathatod az erősítőt! Az erősítőn (ha olyan) van a subwofer kimenet.
2009. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mélynyomót semmikép ne köss a rádióra mert megbolondul!(esetleg hangváltoval)ha nincs rajta kimenet akkor lehet kapni 2500ért kb jelátalakitót és arra tudod rákötni az erösitöt!egyébként csak a radion ugy van hogy van egy pár rca és alatta vagy felette ki van irva hogy output na oda kell dugni az erölködöt!rádiora nem érdemes mert nem nagyon hajtja meg!
2009. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha nincs a fejegységeden rca kimenet akkor vegyél egy új fejegységet én semmiképp nem ajánlanám a jelszint átalakítót mert az csak 2x25w teljesítményt ad le azzal meg nem mégy sokra ha mélyládáról van szó.szóval kell erősítő,olyan rádió amin van rca,tápkábel az kb 4000-5000ft,mélyláda és be kell kötni őket és már lehet is az utcát zenélteni csak az ablakokra vigyázz!!!!
2011. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerösöm segítene bekötni nekem erösítöt meg mélyládát. Nem vagyok azaz utcahuszár hogy zörögjön a rendszámtábla, csak ha hangosabban hallgatom a zenét üssön egy kicsit. Ez kb 300watt. Mivel nincs rca kimenet gyárilag, műszerfalba beépített gyári cucc van a kocsiba, a rádióból millió kábel jön, ezert azt tanácsolta, mivel neki is ugy van asszem, hogy az egyik hangszórótól húzni kéne egy kábelt rca véggel, azt erősítőbe, mélynyomó és jó. Persze mondta hogy akksitól kell húzni áramot meg testelni is kell, ellenállásról is magyarazott meg lehet ilyen jelátalakítóról stb.. De lényeg, hogy ez elméletileg működhet, hogy hangszórótól indulni, hogy ne kelljen a rádiónál buheráskodni meg a műszerfalon áthúzni az egészet?
2016. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!