Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről az emberről (oktató)?

Figyelt kérdés
Történt hogy fateromnak a kollégája vett át mint oktató. Magyarul ismerős. Minden jól ment, jött a vizsga, jön a lényeg. Vizsga előtti vezetésnél azt mondta nekem, hogy próbál beszélni a biztossal, és próbál neki adni 10 ezer forintot hogy engedjen át, csak figyeljek már oda hogy stop táblánál megálljak, index, stb. Errefel jön a vizsga, oké, hibáztam mert egyirányú utcából jobb oldalról kanyarodtam balra, de képzeljétek hogy ő állított le, nem is a vizsgabiztos, hanem ő. Ez mi paraszt, de komolyan?
2013. szept. 9. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Miért érzem azt, hogy legfeljebb 18 éves vagy?
2013. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
szerintem meg te vagy a fa*sz.... egyrészt egyirányú utcából ha balra kanyarodnál teli talppal rúgnám rád a kocsiajtót. másrészt kinek hiszed magad, hogy másokat lefa*szozol???
2013. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
egyirányú utcában jobbról kanyarodsz balra*
2013. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dörmögő ***** válasza:
90%

Mivel nem volt nagy hiba, és nem veszélyeztettél senkit, így a következő a tippem.

Faterod kollégája szemében te csak egy balek vagy, akit le akar húzni pénzel. Nagyon sok oktató él olyan dologgal hogy elkéri a pénzt azzal az indokkal hogy "odaadja" a vizsgabiztosnak, és így ha nem csinálsz nagy galibát akkor átenged, és mindenki happy. Csak gyakran ez az összeg el sem jut a vizsgabiztoshoz, hanem ha megbuksz akkor azt mondja az oktató hogy ő megpróbálta lefizetni a vb-t, de az nem fogadta el a pénzt. Így te visszakapod a pénzed, és mész pótvizsgázni. Viszont ha te önerőből is jól vezetsz, és a vb átenged akkor az oktató megtartja a pénzt. Persze te úgy tudod hogy a vizsgabiztos kapta meg a lóvét, de ez nem így van. Az tartotta meg akink a vizsga után megköszönöd hogy felkészített a vizsgára.

Ui.: inkább próbálj meg becsületesen levizsgázni, hidd el nem te lennél az első akinek lefizetés nélkül is ment.

2013. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a logikádat, akkor nem húz le pénzzel ha megbuktat, mert visszaadja. De amúgy nem én adtam a pénzt, hanem sztem a vezetés pénzből ment volna, de tuti nem sikerült lefizetnie.
2013. szept. 9. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Elbasztad, megbuktál...nem értem a kérdést...
2013. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dörmögő ***** válasza:
Amit leírtam abban az a logika hogy az oktató számára jó esetben pénzt szerez ha átmész a vizsgán. Ha meg megbuksz akkor visszaadja a pénzed, de igazából azzal sem veszít semmit. A hivatalosan befizetett vezetési pénzből meg szerintem nem lehet a vb-t lefizetni, mert azt a pénzt a kötelező órákért fizetted, és azzal az oktatónak el kell számolnia az iskola felé.
2013. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!