Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet az hogy az oktató...

Hogy lehet az hogy az oktató a második órán már a forgalomba vitt vezetni? Elvileg 9 óra kötelező rutin pálya van.

Figyelt kérdés

Már az első órán is kivitt de csak pár km-t.A másodikon végiggyakoroltuk a parkolást a rutin pályán és mentünk ki a

forgalomba.Egyszer sem fulladtam még le, és nem is figyelek a váltásra és az is megy gond nélkül, pedig először vezettem

autót.


2013. aug. 14. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most dicsérjünk meg?
2013. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen légyszi:D

Egyébként a fő kérdésem az lenne hogy miért vitt ki amikor kötelező a 9 óra a tanpályán.

2013. aug. 14. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg legelőször a rutinpályára vezettem ki... :)
2013. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mindenkit visznek a forgalomba szinte egybol szoval nem kapsz dicseretet. Gondolom igy h nincs rutinpalyan vizsga igy nem erdekli oket. Engem az zavar, h amikor kezdtem akkor meg volt abbol kulon ora, s azonfelul volt meg 30 ora forgalom. Most h folytatom nem 40 orat vezethetek, hanem 30-at osszesen, de meg penzt kernek.
2013. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs kötelező rutinpályán eltöltött idő, de én meg 1. órámon átvezettem a szomszéd városba, keresztül a városon a rutinpályához. Nem vagy ezzel egyedül.
2013. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ilyen ügyes vagy. az oktatónak van szeme, látja, hogy mit lehet, mit nem.
2013. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy egy éve nincs kötelező rutin pálya oktatás.
2013. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en oktatom is lathatott rajtam valamit, mert a Nepstadiontol kimentunk (autopalyan) majdnem Godolloig. Azt se tudtam hol vagyok ugy izgultam, de megis bizott bennem, hogy kepes vagyok ra... (persze, nyomni mindenki tudja ;D
2013. aug. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!