Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! 4honapja csereltem...

Üdv! 4honapja csereltem 5golfon turbot, felujitott. , de kezd megint halkan szirenazni. Soha sincs meghajszolva. Mitol van ez megint? Nincs eszlelheto teljesitmenycsokkenes, de nagyon zavaro.

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 20:29
 1/6 anonim válasza:
az olajzását ellenőrizd.megfelelő viszkozitású kenőanzag kell neki.
2013. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Turbo halál soha nem ok hanem okozat. Elégtelen olajzással kicserélheted 3X, de a negyedik is meg fog dögleni.

Az új beszerelése előtt ki kellett volna deríteni, hogy miért ment tönkre a régi. 90%-ban egyébként valóban a nem megfelelő kenés miatt.

Milyen időnként cserélsz olajat?

2013. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
üdv 15000-kent szoktam cserelni az olajat.
2013. szept. 10. 14:35
 4/6 A kérdező kommentje:
castrol edge5w40 szoktam hasznalni
2013. szept. 10. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy elottem mar irtak : tuti,hogy az olajozas lesz a ludas. Szet kellene szedni a visszafolyovezeteket es megnezni,nem szukult-e le a keresztmetszet ,aztan a csapagyra meno olajozovezetek is,hogy szallit-e rendesen, 99%-ban ez a turbohalal oka . Egyekbent ha kicsit futyul,akkor meg nem kell foglalkozni vele szerintem
2013. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
űdv! a turbocsabagy keno cső ki lett cserélve akkor,mivel osszelapitotta egy barbar szerelő,de a visszaáramlo nem lett megnezve azthiszem.ezen kivül valami más esetleg? Kőszőnőm!
2013. szept. 11. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!