Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f bol melyket...

Opel astra f bol melyket erdemes megvenni amit nem draga fent tartani de megy is?

Figyelt kérdés
Most neztem eg 2.0 16v est az jo lenne?

#Opel #Opel Astra F #Astra #micsinalnátok?
2013. szept. 9. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb motorjuk az X16SZR kódú 1.6ccm 8 szelepes motor. Ez megy is, nem eszik sokat és akár 3-400e km-t is elmennek hiba nélkül.
2013. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne konkretizálni mi a drága fenntartás és mi számít bele a "megy is " kategóriába.
2013. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dörmögő ***** válasza:
Ha a fenntartásba nem számolod a fogyasztást akkor jó a 2.0 16v. Ecotec motor, az olajfogyasztáson kívül nincs különösebben erre a típusra jellemző betegség. De a fogyasztása sokaknak túl magas lenne. Már az 1.6-tal is szépen el lehet kocsikázni, meg az 1.7 TD-vel is, csak dieselben az Isuzu motorost jobban dicsérik mint az Opel saját dieseljét.
2013. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondjuk fogyasztásba max olyan 8l körül meg az alkatrészárak?
2013. szept. 10. 19:34
 5/6 Dörmögő ***** válasza:
Alkatrész árakban az F astra nem számít drágának még az öreg kocsik között sem. Fogyasztásra a max 8 litert átlagfogyasztásnak szántad, vagy a városban is 8 liter alatt legyen? Mert a 2.0 benzines városi fogyasztása 10 liter fölött van. F astrában a legkedvezővv fogyasztása az 1.7 dieselnek van, de ha picit dinamikusabbat szeretnél kis fogyasztással akkor az 1.7 TD-t (x17dt) javaslom. Kb 6.5 literrel elvan városban is, és nagy általánosságban megbízható motorok, jó eséllyel nem kell hozzájuk nyúlni.
2013. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 18 éves 1.4-es 88 lovas automata váltós kombi. 290e km van benne, de azon kívül, hogy egyszer felültettem a tankját, és kilyukadt, semmi baja sem volt. (Mondjuk az üzemanyag csöveket nem ártana kicserélni.) Városban elkéri 10-11-et is, de országúton megelégszik a 7-8 literrel. Két éve tervezgetem a cseréjét, de még nem tudtam rászánni magam. Még egy ilyen megbízható kocsim nem lesz, az tuti.
2013. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!