Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mibe kerül a egy air ride?

Mibe kerül a egy air ride?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=TtMrY5Ed0Hw és minden kocsiba be lehet szerelni mármint hogy univerzális egy csomag ?

2013. szept. 10. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

180 tól felfelé

a rendszer áll 4 légrugós teleszkópból amibe a lengéscsillapító is bele van téve. egy kis kompresszorból meg egy levegőtartályból. pár csó meg egy kis elektronika van még hozzá. 3-4 forgalmazója van a neten tutira találsz ha jól írod be a keresőbe.

2013. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden kocsiba lehet.. igen
2013. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apropó nem kell normális esetbe a vázhoz nyúlni szétszabdalni meg hasonlók mint sok youtubos videón látni ilyesmit. Azok csak az elvadult fanatikusok művei akik földnekporáig ültetik az autót. Normál keretek közt kb 20-25cm et lehet ezzel emelni az autót. Engem is érdekel amúgy ez a dolog mert az én autóm meg van ültetve és nagyon szép. Viszont felakadok mindenhová vele és kényelmetlen meg ráz. Ebbe az airride ba látom egyedül ennek a problémámnak a megoldását. Azonkívül meg marhára látványos is.
2013. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válszokat skacok :D

tudtok valami linket küldeni nekem mert nem találok semmitt

2013. szept. 10. 21:54
 5/5 Sinead ***** válasza:
A csomag nem univerzális, minden autóhoz más fajta kell az eltérő tengelyterhelés, a méret, stb miatt. [link] beírod a keresőbe az autód márkáját, aztán megkeresi neked. A D2 gyártót ajánlom, adnak műbizonylatot, és nem kell ki-beszerelni műszakira.
2013. szept. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!