Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg tudná mondani valaki...

Meg tudná mondani valaki pontosan, hogy forgalmi vizsgánál ("B") kell-e a járművet ellenőrizni? Illetve mit kell végrehajtani elindulás előtt? Igaz az, hogy elsőre általában megbuktatják az embert?

Figyelt kérdés
Beszélnek össze-vissza. Az oktatóm azt mondta, "ilyen" már nem létezik...de az irodájában mégis a kezembe nyomták a 10 tételt :)
2013. szept. 11. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én vizsgáztam még elvileg kellett volna, de akkor sem tartottuk be.

Tanuld meg azt a 10 pontot, mert ezek NEM a vizsgára kellenek. Ha majd meglesz a jogsi, akkor is KRESZ szerint kötelezően el kell őket végezni minden nap első indulás előtt. De ha nem is mindegyiket (mert senki nem teszi), a lámpákat és kerekeket simán átnézheted amíg melegszik a motor, na meg a fékeket is könnyű letesztelni.


Nem igaz, hogy elsőre buktatnak. Én két jogsit csináltam, mindkettőt elsőre. Ezt azok hangoztatják akik megbuktak, mert ugyebár Ők minden autós mintaképei, nehogymár Ők hibázzanak. Áááá, ugyan kérem, az a h*lye vizsgabiztos volt a hibás, igen, Ő...


Aki nem hibázik azt még a legrosszindulatúbb vizsgabiztos sem tudja megbuktatni.

2013. szept. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frank Zoltán válasza:

[link]

ez pont erröl szol nézd meg

2013. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg kellett nézni vizsgán az autó műszaki állapotát. Lehet az ottani vizsga biztosok ezt nem kérik, mert nem ellenőrzik őket. Am. ezeket kell megnézni:


Lámpák

Gumik

Rendszámok

Kormány

Fékek


1.!


Vannak olyan vb-k akik még a legjobb vezetőket is megbuktatják! Hódmezővásárhelyen Szilágyinénak hívják!

2013. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!