Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első ill. hátsó lökhárítót...

Első ill. hátsó lökhárítót szeretnék csinálni házilag. Ahhoz, hogy én azokat fel is tehessem milyen papirok vagy engedélyek kellenek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 22:06
 1/9 anonim válasza:
szia ! az egyik barátom azt mondja hogyha az anyag vastagság egyezik akkor nem kell hozzá semmilyen engedély !
2009. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na az jólenne :D És az sem számít, hogyha lejjebb ér mint a gyári, meg ha mondjuk a nyomtáv irányában szélesebb?
2009. nov. 3. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos kell rá engedély...nekem is másik lököseim vannak de rendör még nem szolt érte!müszakira viszont vissza kell tenni a gyárit!egyébként a kpm-nél lehet efelöl érdeklödni szerintem ott tudnak valamit!de drága mulatság a papir munkája
2009. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet azzal, amit boltba veszek?? (arra adnak?) Ha van egy haverom, aki direkt egyedi lökhárító készítéssel foglalkozik, akkor tőle nemtudnék kérni valamilyen papírt rá? Nemlehetne így megoldani??
2009. nov. 6. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
én is saját magam csináltam de sajna nem tudtam én sem ilyet szerezni!a bolti az attól függ kitöl és hol veszed akiket én ismerek azok nem adnak rá bizonylatot hiába adják qrwa drágán!
2009. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem ha olyan helyen dolgozik ahol ilyeneket csinálnak akkor lehet meg tudja oldani! [link] itt foglalkoznak engedélyes értékesitéssel és spoilerkészitéssel!
2009. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha boltba veszek és nemadnak papírt, akkor ennyi erővel olyan mintha csinálnék egyet és azt tenném fel?? Továbbá érdekelne, hogy a papírmunkát hogy végezted el!?! Mennyibe volt?
2009. nov. 7. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
épp irtam hogy nekem sincs papir róla:( nem mindegyik bolt ad rola papirt sajna de amit belinkeltem az ad!én rajtuk gondolkodom...
2009. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja bocs, félreolvashattam valamit. Ezekszerint "feltehetném" én is! A tiéd mennyivel nagyobb a réginél?
2009. nov. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!