Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson star motorom 2 hete...

Simson star motorom 2 hete nem volt beindítva, és most nem indul. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

előtte se működött mindig tökéletesen, de most kettő hétig nem volt beindítva, gyertya jó, szikra van, benzint kap, arra gondoltam hogy az állás alatt kicsit kiszáradhat a karburátor, de mivel nincs rajta benzincsap ezért nem tudhatott kiszáradni, de egyébként is annyit rugdostam már hogy feltöltődött volna már a karburátor, a gyertya benzines, de nem indul be, egyszer beindult egy nagyon kicsit de akkor iszonyatosan füstölt és le is állt, belehet csak zabálva? betolni nem bírom mert nincs benne hátsókerék most.


és a berúgókarral van még olyan probléma hogy ha lenyomom egy kicsit akkor kattan egyet mint mikor nem jól állnak a fogak és erősen rányomnám, de nem erősen nyomom rá, és kattan egyet, és leesik a berúgókar félútig, és onnan lehet csak rárúgni, és kicsiket lehet csak rárúgni, mi nem stimmelhet a blokkjában?


2013. szept. 14. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdheted szét húzni a blokkot! Hátsókerék nélkül minek rugdosni?
2013. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

történhet benne valami baj ha így használom?

tönkrement a gumi, nincs benne kerék 2 hete, és gondoltam hogy beindítom, na de most már sikerült beindítani, működik, de lehet valami nagyobb baj is a blokkban ha így használom hogy rossz a berúgókar?

2013. szept. 15. 15:26
 3/4 anonim válasza:
a berugókaros problémát nem tudom, hogy mi lehet, de a másik problémához van egy tippem. nekem is volt egy hasonló esetem, és a gyújtás vacakolt, volt szikra, azthittem minden pöpec , de mégse. a gyújtást kellett normálisan beállítani
2013. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát beindult, meg indul most már!
2013. szept. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!