Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, fiúk! Tetszik nektek...

Lányok, fiúk! Tetszik nektek a C5-ös Corvette, vagy a 2002-es Trans Am?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. szept. 14. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik sőt maga a sport autók sem tetszenek mert számomra hasztalanok és nem praktikusak.
2013. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Trans Am nem különösebben, de a Corvette-re nem mondom, hogy ronda.

Ha választanom kell, akkor a Corvette, de abból inkább a C4. Na az ütősen néz ki.

2013. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A C4 eléggé egyszerű és visszafogott az íves szép C5-höz képest. Nemdebár? :)
2013. szept. 14. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont a letisztult formavilága tetszik. :)

[link]

2013. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tran Am - ha lehet így fogalmazni - kifejezetten gáz. C5 elmegy, de nem egy adonisz.
2014. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A bukólámpás autók elég csúnyák.

Az újabb corvette tetszik

2014. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Trans Am jobban bejön.
2014. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem mindkettő bejön, a Trans Am jobban néz ki, a Corvette meg gyorsabb, de én a Trans Amot választanám
2015. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A trans am valóban elég béna Akkor szép, ha komolyra meg van csinálva és nem gyári. De még akkorse annyira :)


A trans am-re ránézek, és egy megöregedett sportautót látok, ami ránézésre 1,5 milliót ér. Ez ma már gagyi szerintem. Olyan mint egy Opel Calibra. Hülyegyerekautó.


A corvette szép, még ma is. Erre ha ránézek, egy régi, de még mindig menő és sokkal komolyabb sportautót látok, amiről nem az ordít hogy halló, 1,5 millióért utánad dobnak.


Aki azt mondja hogy hülyeség, mert hogy nem praktikus, az jó hülye :) Persze hogy nem praktikus, melyik sportautó az?

Nem ezekkel kell cementeszsákot cipelni, meg költözködni, esetleg 3 embert vinni a hátsó ülésen Horvátországba. Ezek arra vannak kitalálva hogy beülj egyedül, esetleg a barátnőddel, és élvezd az autót és a sportos autózást. Pont annyira praktikus mint egy Bugatti Veyron.

2019. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!