Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorom miért fullad gázadás...

A motorom miért fullad gázadásra? 2T Aprilia Tuareg Rally 125 2002 évjárat.

Figyelt kérdés

Hidegen melegen üresben sebességben fullad, vagy egy kicsit gondolkozik és csak utána emelkedik a fordulat üresben.

Gyertya volt cserélve, légszűrő szivacs tisztítva és ezek után is ami eléggé aggasztó tud lenni ha éppen át akarok ugratni egy vímosás felett, ezek mellett meg nincs alapjáratom.

Nagyon hálás lennék ha kapnék válszt is hozzá :)



2013. szept. 11. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Karbival lesz ott valami. Nézted a gyertyát milyen volt? Nem volt fekete? Lehetséges, hogy sok benzint kap.
2013. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eldugult valahol az üzemanyagrendszer. Szedd szét a karbit és takarítsd ki, meg a benzincsapot is.
2013. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eddig jól hangzik, hogy 2/2 szerint karbi probléma lehet ment a plussz, de nem bánom ha más is ír tanácsot :)

A régi gyertyával is ezt csinálta de annak szép tégla barna színe volt.

2013. szept. 11. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Legvégső esetben,főtengely szimering csere is lehet,nálam is valami ilyesmit produkál a krossz motoron,télen lesz szétszedve,szimeringezve,azért írtam hogy legvégső esetben mert akkor az egész motort ki kell belőle venni sajna.
2013. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De amitóta meg van kb 1 hónapja az alatt mentem vele kb 350-400 km, ez idő alatt talán 3-szór ment úgy igazán, hogy akár milyent húztam neki ő be is nyelte :)) és nem fulladt
2013. szept. 11. 20:10
 6/10 A kérdező kommentje:

A gyertya benne 9-es hőúrtékű.

Nem tudom, de ma mikor el indultam vele hideg motorral kb egy km keresztűl melegitő "üzemmódba" mentem vele és nem csinálta ezeket de ha valamivel jobban akarom hogy menjen tehát kicsit tépem a száját akk egész végig ilyen fulladozós, ettől is lehet vagy csak ma is szerencsém volt?

2013. szept. 12. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,nálam is úgy van hogy hidegen megy rendesen alapjáraton,majd ha bemelegszik akkor lemegy az alapjárat és lefullad,és hidegen nekem is jobban megy mint ha meleg a motor,nálam szimeringes a gép,lehet hogy nálad is.
2013. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam melegen megy joban, csak kell 500-1000 m nyugis tempó neki.
2013. szept. 13. 10:04
 9/10 A kérdező kommentje:

jobban*


Amugy meg ha szimeringes lenne nem nyomná a fehér füstöt mint a gőzős?

2013. okt. 6. 16:56
 10/10 Feköce0919 válasza:
Sokan csak azt hajtjátok hogy tisztítani DE AMIRE nem gogdol senki az hogy a tüszelep tarto kis lemezt ne hacsátok el ha rakjátok ossze. Én igy jártam nem figyeltem és egy hajszálnyira ell nyomtam az eredeti pozíciótól.
2015. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!