Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A '97es Ford Fiesta-mnak...

A '97es Ford Fiesta-mnak manuális ablaktekeröje van és valahogy véletlenül sikerült letörnöm a vezetöoldali ajtorol a kart amivel tekerem fel-le az ablakot. Mennyibe kerülhet a javitása kb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom csak a műanyagot törted le, nem a tekerő fém tengelyét ami az ajtóból áll ki. Bontóban veszel egy ablaktekerőt hozzá és felrakod 5 perc alatt. Költségre nem tudnék pontosat mondani, de egy ezresnél nem hinném hogy többet kérnének a karért.
2013. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ahogy néztem a fém is mintha eltörött volna v nemtudom, de a karban középen valami fémszerüség maradt
2013. szept. 15. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ajtóban lévő tengely recézett, erre megy a műanyag amiben általában van egy fém ellendarab, hogy sokáig bírja a strapát. A kettőt kis rögzítőgyűrű vagy klipsz szokta összefogni, hogy ne lehessen csak úgy lehúzni. Valószínűleg az ellendarabot meg a klipszet látod, azok maradtak rajta az ajtón.

Persze ez csak tipp - ha dobsz fel képet az alapján lehetne megmondani fixre hogy mi is a helyzet.

2013. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
e-mailre elküldöm akkor
2013. szept. 15. 16:21
 5/6 A kérdező kommentje:
jobban szem ügyre véve a fémes rész is eltörött benne egy része a tekeröbe
2013. szept. 15. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ajtóból kijövő tengely eltöréséhez kb. kalapács kellene. Igaz nekem 1990-es Fiestám volt, az is csak pár hónapig, de az ablaktekerő tengelye kisujjnyi vastag volt. :)

Mármint hátul, mert elöl elektromos volt gyárilag.


Megnéztem neked: a Cromax-nál az eredeti Ford tekerő 6000 forint, hozzá a rögzítőklipsz még 600. Erre rászámolsz némi munkadíjat, szóval 8-9e lenne a javítása.


Ezért ajánlottam fel hogy fotózd le, küld át a képet, megmondom mit tudsz tenni. Bontottban olcsóbban jössz ki ha van a környéken bontó és nem kell postázni.

2013. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!