Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Na most már elegem van! Mert...

Na most már elegem van! Mert fiatal vagyok ostoba is? Azt hiszik az autókereskedők hogy bármi fost rám sózhatnak?

Figyelt kérdés

komolyan nem hiszem el. megyek megnézni egy nissan micra-t. elkezdek beszélni a kereskedővel, mondja, ezt ne is nézzem, értitek NE NÉZZEM, mert női autó-színe miatt-, nézzem ezt, igen ezt a fos , 300 ezer kilóméteres seatot, mert az sportkipufogós, és piros, jó hogy csak szanaszét van rohadva, és hólyagosodik, de abban "Jó zene szól". most meg bemegyek egy kereskedésbe, odajön az eladó, nem is jó napottal köszön vagy ilyesmi, hanem: Milyen színűt szeretnél? Most 24 évesen teljesen idiótának néznek? Nekem olyan autó kell amit könnyű vezetni, nincs szétrohadva, és megbízható. nem valami valagfos, ami szét van rohadva, de jó a zene benne....


24f


2013. szept. 15. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha mer h*lye vagy...
2013. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sinead ***** válasza:
Küldd el az anyjába, ha ilyeneket csinál. Hidd el, annak a Nissannak is van kismillió egyezer hibája. Jobban járnál, ha magánszemélyt keresnél a www.hasznaltauto.hu/ -n.
2013. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
persze hogy van, nem is vettem meg... de ilyet. az eszem megáll..
2013. szept. 15. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:

A kereskedők ilyenek. A Micrát úgyis megveszik a szakad Seatot kell rásózni valakire... Azért nem sokat téved, ha abból indul ki, hogy egy fiatal srácnak mi a fontos egy autóban, azt nem tudhatja előre, hogy pont neked nem éppen az a fontos. Mondjuk attól, hogy fiatal vagy, még egy köszönéssel adhatnak tisztetletet. Vettem én is kb ennyi idősen autót, de az a kereskedő normális volt. Ezt meg hagyd ott...


"Jobban járnál, ha magánszemélyt keresnél a www.hasznaltauto.hu/ -n."


Attól, hogy magánszemély, még lehet, hogy ugyanolyan szart vesz az ember, mint kereskedésből. A kereskedésbe is valahogy odakerül az autó... Legfeljebb nem olyan dörzsölt, nem annyira tudja a hibákat elrejteni, és többynire olcsóbb.

2013. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha már ilyen segítőkészek vagytok, milyen autót ajánlanátok fél millió forint körüli összegben? Lényeg. Könnyen lehessen vezetni, nem baj ha automata de nem feltétel, jól kilehessen látni belőle, megbízható legyen, legalább 4 személyes, és NE ROHADJON.
2013. szept. 15. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nissan micra-t ne vegyél 24 éves fiúként, mert fix h buz...........inak néznének. Meg másik h tényleg inkább kizárólag csak magánszemélytől vegyél autót, a kereskedők szemetek, csak lehúznak, aztán cseszheted. Jó, a magánszemélyek se szentek, egy barátom vett egy 4-es golfot, totál szervizlakó lett a szerencsétlen, már fél milliót ráköltött a 600 ezerért vett kocsijára és még mindig szar. Ha van lehetőséged inkább gyűjtsél még, vagy még jobb lenne ha külföldről hoznál be, ha van rá mód, ott jobbak az állapotok. Ám ha kereskedő és magánszemély közt kéne választani, mindenképp magánszemély.
2013. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, de leszarom minek néztek. az olyan emberekkel, akik az autóm márkája alapján állapítják meg a szexuális identitásom, nem is állok szóba:9 Kicsit kulturáltabb, műveltebb baráti körrel rendelkezem. azonban megfogom fogadni a behozatós dolgot. van jelenleg egy lehetőség, egy illetőt ismer az egyik barátnőm, és ő hoz be autókat, potom áron. lehet az lesz.
2013. szept. 15. 16:07
 8/9 Sinead ***** válasza:
Nem rossz lehetőség a külföldről behozás, csak ne sajnáld a pénzt rá, hogy átnézzék neked az utolsó csavarig, hogy ne fürödj be vele. A Micra pedig egyáltalán nem női autó, nincs is olyan hogy női autó, csak a szöszi cicababák kérnek itt így autóajánlást. Ha tetszik a Micra vegyél azt, csak ne legyen pink.
2013. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem pink autót egy normális nő sem vesz:D maximum ezek a valóban csak dugásra való szöszi 50 es iq val megáldott csodanők:D
2013. szept. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!