Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki GS500 fenntartása...

Suzuki GS500 fenntartása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Üzemanyagot nem számolva a szerviz, alkatrészek, és "minden egyéb" éves szinten milyen költséget jelentenek? Aki ilyen gépet használ és megírja a tapasztalatait, azt megköszönöm.
2013. szept. 15. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha okosan mész 4-4,5 -ből megáll a fogyasztás (90-120). Alkatrész függ attól is hogy használod, meg ugye a váratlan kiadásokat nem lehet bekalkulálni. A többi motorhoz képest olcsó az alkatrész. De ha évente szervizeled otthon akkor Repsol Moto Sport 4T 10W40 olajat ajánlom bele ebből 3l kell kb 2000ft/l, légszűrő kb 5000ft, olajszűrő 2000. Másra nemigazán kell költeni.

Nekem apám nevén van, súlyadó 7500ft, biztosítás 6700ft egy évre. Ja és 25Kw papírokkal van. HA vigyázol rá elnyűhetetlen motor. :)

2013. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a gyors választ.


Én elég óvatos vagyok autóval is, biztos, hogy nem hajtanám szét. Neked mióta van meg és milyen évjárat? Volt váratlan kiadásod?

2013. szept. 15. 22:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Gumikat mit használsz? Évente cseréled?
2013. szept. 15. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerbusz,új válaszoló vagyok konkrét számokat már írt az előttem válaszoló.

Kezes jószág,megbízható,váratlan kiadásom nem volt,amíg hajtottam.

Szolíd motorozásra nagyon jó.

Nem véletlen,hogy sok motoros iskola ezt használja.

Voltam két személlyel túrázni,érzi,de elmegy.

Mi kell még,jól kitalálták.

2013. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis gép.Nekem 2005-ös van,és meg vagyok vele elégedve.4 literrel elmegy,néha a láncot befújom,6000km-enként olajcsere+szűrők,naggyából ennyi.Most vettem rá Continentál hátsó gumit,20.000 volt szerelve centírozva.

Tudom ajánlani!

2013. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pirelli Sport Daemon van most fent. Elégedett vagyok vele.
2013. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerbusz,4-es vagyok,írtál privit is.Gumival kapcsolatban azért nem írtam,mert elfogult vagyok,olyan válaszra pedig nem szabad adni.Minden motoromra próbáltam Metzeler-t szerezni,akár azon az áron is,hogy használtan vettem.Tudom,sok jó márka van,nekem vannak ilyen begyöpösödéseim
2013. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nako ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék. Ha van az oldalán csúszásnyom, az gond? A blokk oldala karcos. Gond ez, vagy nem lesz attól semmi baja a motornak, ha a blokk már ért földet? Meg szabad attól venni vagy inkább szedje szét a motorját egy szerelő és nézze meg?
2013. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Estek már majdnem mindegyikkel közel 20 éves motorok a régebbi darabok, enyém 21 éves, ez is karcos a blokknál, ez semmi bajt nem okoz, hallani a hangján, hogy jó-e vagy sem.

Egyébként tényleg semmi kiadás nincs rá csak olaj és szűrőcserék.

2019. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!