Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakran mossátok le a...

Milyen gyakran mossátok le a kocsit?

Figyelt kérdés
Vagy porszívózáttok ki belül?
2013. szept. 15. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amilyen sűrűn koszos lesz. Most ez változó, ha esős-saras idő van vagy épp nyári meleg.


De olyan 1-2 havonta.

2013. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor mosom ha nagyon koszos, és akkor porszívózom ha nagyon poros. :)

Kivéve ha olyan helyre megyek ahol nem árt ha szépen néz ki, vagy télen ha rárakódik a só, mert azt minél előbb igyekszem lemosni.

2013. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ablakokat, lámpákat minden 2. indulás előtt meg szoktuk törölni. Az mondjuk igaz, hogy csak ritkán, 1-2 hetente használjuk.


Alaposabban lemosni 1-2 havonta szoktuk, de ez attól is függ, milyen idő van. Hidegben nem szívesen csinálja az ember, esőben felesleges. (Amúgy az eső meglepően szépen le tudja mosni…)


Porszívózni meg minden évente 1-szer szoktuk.

2013. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Évente 3-4-szer. És akkor kívül-belül, de van hogy csak simán leveretjük párszor kívülről, ha saras lesz.
2013. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én épp ma mostam. 2100 forintot dobáltam be a kézimosóba. Előmomás, mosás, wax, fényesítő öblítés. Gyönyörű szép, csillog villog mindenütt. Belül pedig a rekordom 11 óra. Ebben benne volt rendrakás, 3 és fél óra porszivózás, feltötlenítés, bőrápolás, törölgetés műszerfalápoló törlőkendővel, törölgetés vizes szivaccsal pl. a ülések sinét meg egyebeket, törölgetés antibakteriális törlőkendővel és kárpit tisztítás. Természetesen a csomagtérben is, nem csak az utastérben. Aztán a külső mosás plusz még egy óra.


De nem mindig szoktam ennyit szöszölni vele. Van, hogy 5 óra alatt is megvagyok a belső tisztítással.

2013. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként hetente szoktam kívül belül tisztítani.
2013. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Túl gyakran nem szabad mosni,mert minél többet sikálja,annál hamarább kopik.

Hülye analógia,egy ismerősömnek azt mondta a fogorvosa,hogy a fogmosási mániájával tette tönkre a fogzománcot.

Ahogy kívánja,sok mindentől függ,a fentiek ezt már kivesézték.

2013. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam sikálni. Kizárólag nagyon-nagyon erős vízsugarat kap, előtte persze gyenge előmosást, amiben jócskán van anyag. Van egy nagyon jó autómosó pesten. Aztán utána finoman törölgetni szoktam.
2013. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#5 Kamionod van? :D
2013. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, autó.
2013. szept. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!