Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zuhanyt szeretnék a lakó...

Túramotoros kérdése:

Zuhanyt szeretnék a lakó kocsimba, mosdófülkém van a többit lent (barkácsolni)?

Figyelt kérdés
Milyen anyaggal kéne a fa burkolatot bevonnom,hogy vízhatlan legyen?Knaus 320 tipusu 4m hoszú lakókocsi,ha valaki ért hozzá segítene?Zuhany függöny/zuhany tálcára gondoltam hogy a minél olcsóbban jöjjön ki

#zuhany #lakókocsi barkácsolás
2013. szept. 17. 10:21
 1/4 A kérdező kommentje:
a mosdó fülkébe egy angol wc van ami kifolyik egy ásott gödörbe,egy tükör,és egy pici mosdókagyló,a belső tér egy sima öntapadó nájlonos tapétával van behúzva.Elképzelésem h zuhany függönnyt körbe lehetne húzni fürdéskor a hiba az az h a wc folyton ázna.A zuhanytálcát meg olcsó gumis műanyagból formálnám ki,irjatok légyszi pár szót segítségnek.(fürdéskor a wc a lábunk közt lenne)
2013. szept. 17. 10:34
 2/4 A kérdező kommentje:
A tálcán meg egy lefolyó luk ami 1 db slagcsővel ki lenne vezetve a szabadba,nyáron a langyos vízről egy hordó víz gondoskodna a lakókocsi tetejére rakva amit melegít a nap.slagcsövön jönne be a viz a zuhanyrózsához amit csappal lehetne nyitni zárni.kommentek?
2013. szept. 17. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem tapéta van benne.

De én nem javaslom a használatát,mert ha mégis befolyik a falhoz, vagy alulra, elkezd rohadni a fa.

2013. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ki kéne találni valami olcsó burkolási módot rá.gondoltam h elkezdene rohadni
2013. szept. 17. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!