Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most irigykedés nélkül kérdem....

Most irigykedés nélkül kérdem. A haveromék elég jól állnak anyagilag, hogy kap a haverom egy saját kocsit?

Figyelt kérdés

Tavasszal csinálta meg a jogsit.

És azt mondta most nézegetik a használt autókat, és kapni fog egy Volvot, olyan fél millióért.

Elég jól állnak anyagilag, ha vesznek neki a szülei egy ilyen autót?

Ezt a fél milliót csak egyszer kell kifizetni, és annyi, már csak a benzint kell fizetni, vagy tönkre mennek hamar a dolgok egy ilyen autóban?

És jól állnak anyagilag, ha megtehetik, hogy kapjon egy autót?

Mármint nem irigykedésből, de ez azért nagy dolog nem?

Az anyjának van 1 kocsija, és az apjának 2 egy munkába járós, meg egy mindennapos, és most fog Ő kapni egy fél milliós autót.

Az jó anyagi helyzet nem?



2013. szept. 17. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlag középosztály.. Nekem 16 évesen vettek fél milliós sportmotort. Nem éreztem tőle magunkat milliomosnak.

Jelenleg van 3 autónk, 1 nekem, 1-1 a szülőnek. De az összes nem került 3 millióba.

2013. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az átlaghoz képest nagyon jól, nekünk pl van egy kb 300e forint értékű kisautónk, meg egy 80e forintos robogó, nem külön munkás meg szórakozós meg bevásárlós autó...
2013. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél millió az nem túl sok pénz, főleg, ha autót akar valaki venni belőle. Valami 1000 éves Volvo jön ki ennyiből.
2013. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én kíváncsi lennék milyen Volvo az ami fél millióért olyan hogy nem kell rákölteni
2013. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nem hinném, hogy lenne.
2013. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A régebbiek közül pl 850-esből már normálisat lehet kapni fél miskáért. Vagy lőnek egy 1.6-os S40-et, azokat is olcsón dobálják már. Egyik sem túl bonyolult technika.
2013. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Huhú, lennék a helyében. Akkor lenne 240 Volvóm :D


De marad a gyűjtés rá.

2013. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!