Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ritka dolog, hogy ha...

Az ritka dolog, hogy ha valaki bezárja riasztóval a kocsiját, és kinyitja a kulcsal, akkor beindul a riasztó?

Figyelt kérdés

Haverom megcsinálta. Nem mondta milyen autóval, de vicces. Azt mondta egyszer beriasztotta a kocsiját ugye a kulccsal, és elfelejtette, és mikor kulccsal kinyitotta az ajtót, és kinyitotta az ajtót beindult a riasztó.

Most ez ritka dolog, vagy van ilyen?



2013. szept. 18. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Normálisabb gyári riasztók nyitnak/zárnak kulccsal is és távirányítóval is. Lezárod az egyikkel a másikkal is nyithatod és fordítva.

Ha valami utólag beépített ketyere van benne, akkor előfordulhat.

2013. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyári riasztóm van. Így működik. Ha távirányítóval zárom, beriasztom és után kulccsal nyitom, akkor riaszt.

De mondjuk nem zavar. Mindig a távirányítóval nyitom-zárom. Kivéve ha lemerült az akksi. De akkor úgysem riaszt.

2013. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ritka. Gondolj bele, ha feltörik a zárat és kinyitjäk akkor ne riasszon? Ez a lényege.
2013. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ajtónyitás érzékelő vagy belső tér érzékelő beriaszt. Így kell működnie.
2013. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem utólagos van és ugyanez, egyszer énis megcsináltam. nem riasztottam ki és úgy nyitottam ki, azonnal elkezdett szirénázni.
2013. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek pontosan így kell működnie, ahogy leírtad! Ha nem így lenne, akkor lenne gond.
2013. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. És ha lemerül az elem a kulcsból, vagy elejtem, és eltörik? Akkor nem mehetek haza a kocsimmal? :D
2013. szept. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!