Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportosabb autó 1-2 millió körül?

Fuuton kérdése:

Sportosabb autó 1-2 millió körül?

Figyelt kérdés

Sportosabb autót keresek 1-2 millió forint körüli áron.

Japán autó előnyben, és szeretném, hogyha lazább vezetési stílussal(normálisan) városban olyan 10 litert fogyasszon.

Milyeneket javasoltok?


2013. szept. 19. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mazda MX-5
2013. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Télen megfagyok benne :D

Ja és kifelejtettem, hogy 4 személy ha lehet valahogy férjen be, még ha nem is annyira kényelmesen.

2013. szept. 19. 23:01
 3/19 anonim ***** válasza:

TOYOTA Corolla 1.6 Sport

itt vannak a fogyasztási adatai

[link]

és egy 1.6 corolla

[link]

Vagy ha beéred 100 LE alatti teljesítménnyel is akkor az 1.4 sport változat

Fogyasztási adatok

[link]

és egy 1.4

[link]

2013. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mercedes CLK
2013. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez "sportos", de még nem eszik sokat:

[link]


Ez "sportosabb", de itt már nem illik a fogyasztást nézni:

[link]

2013. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Írta, hogy japán autó előnyben. Erre jönnek a németesek. Nincs baj a németekkel, az embléma fetisizmust emlegető idiótáktól meg hánynom kell (totalcar - index olvasó-kommentelő kretének szintje), de ha egyszer a japán autókat részesíti előnyben, akkor ne ajánljunk neki mást.

Szóval japán. Hondát a helyedben nem vennék, mert sok hondás kretén miatt ez a márka kezdi átvenni a BMW-sektől a stafétabotot primitívség és közúti veszélyeztetés terén (a BMW-sek újabban már egészen kulturáltak).

Esetleg valamilyen Toyotát vennék, mert erre a márkára még talán ráillik a legendás megbízhatóság. A Mazda már elég kétes az utóbbi években megbízhatóság terén. A 10 literes városi fogyasztás inkább az átlagosabb menetteljesítményű autókra érvényes, ha a sportosabb alatt konkrétan sportautót értesz, mint itt általában a kérdezők, akkor nem tudok ennyiért viszonylag fiatal autót linkelni.

2013. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezt a Japán autó előnyben c részt valahogy nem vettem észre. Nyilván így értelmét vesztette az előző hozzászólásom :)
2013. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem azt írta, hogy csak japán kell.Elsőnek WRX STI, Lancer EVO, Skyline jutott eszembe de nagy a fogyasztásuk Skyline meg nincs M.o-n (elvétve van).Japánról tegyél le mert a BMW-nek minden modellje sportos nemcsak az M-es és az M Packet-esek meg az Alpinások.Valóban hátul el lehet férni (nem olyan kényelemmel),320i-vel nem is eszik sokat.Minden ami kell kivéve nem japán.De ettől még jó autó hisz a BMW az BMW.Neked a BMW a legjobb választás.Vagy, ha muszáj japán valami Civic Coupe 1.6, 2.0 motorral.
2013. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, csak ha japán párti, akkor ha megvesz egy német autót, akkor csak a kifogásokat fogja benne keresni.

Egy ufo civicet kell venni, amihez hasonlót Michelisz is vezet az elég modern már és egy 1.8 motorral jól megy és nem fogyaszt sokat és városban jól lehet vele parkolni, mert jól manőverezhető. Inkább 2 millió körül lehet belőlük elfogadhatót venni, amire nem nagyon kell költeni, de ez igaz a BMW-re is.

[link]

2013. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A német a másik, a japán mellett, csak azért írtam, hogy japán előnyben, mert azoknak messziföldön híres a megbízhatósága, de hát az is anyagból van egy idő után ugyan úgy elkopik.

Német is jöhet, persze.

Viszont a francia autókról csak rosszakat hallottam, ráadásul a családi autónk egy Renault Laguna, és hát...

Az olasz ugyan ez, hacsak nem Ferrari, vagy Lamborghini, de az meg nem ez az árkategória, és többet is fogyaszt, mint amilyet én gondoltam, ja és nem is magyar utakra lettek tervezve.

Mivel a japán autók kicsit fapadosabbak, emiatt lehet német lesz, mert sokkal kényelmesebbek szerintem, és megbízhatóságban kb. ugyan ott állhatnak, a japán kicsivel talán jobb.

Német autók közül a BMW 320d-t vagy a 320ci-t néztem.

Vagy Merciből a C 200 Kompressor avantgardot esetleg.

Megmondom őszintén én német autókból leginkább az Audit kedvelem utána BMW és Mercedes, de ebben az árkategóriában szerintem szebbek, és jobban felszereltek a BMW-k, Mercedesből meg sok az automata, amit én elsőnek nem szeretnék, majd azt akkor, hogyha a vezetés csak másodlagos lesz, pl. ingázni kell Miskolc és Pest között, na majd akkor jöhet az automata.

Szerintem is a BMW lenne a legjobb választás.

Mennyire lomhább a 320d a 320i, vagy ci-től?

Mennyire megbízhatóak (külön-külön)

Ja és max. 168 lóerős lehet ettől semmivel sem több, mert akkor már jelentősen több a teljesítményadó.

2013. szept. 23. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!