Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van akinek úgy van 10-50...

Van akinek úgy van 10-50 milliós autója, hogy csak van, de nem villogni akar vele?

Figyelt kérdés

Amikor valakinek valami drágább új BMW-Merci-Porsche, vagy bárm,ilyen drágább autója van, szoktam hallani másoktól, hogy "Jajj, mit villog itt a 3 as BMWjével? sznob!"


Mindig irigykednek rá.


De van akinek tényleg csak úgy van egy jó autója, de sose fordult meg a fejében, hogy villogjon mások előtt vele, vagy az anyagi helyzetét mutassa?



2013. aug. 1. 22:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Persze, nehéz el hinni de akinek valóban jó autója van annak nem kell magát promóznia, magától jön minden érdeklődés, a boltostól kezdve a közös képet készítésig a gazdag sofőrrel meg ilyenek

Aki valóban olyan hogy neki ez a természetes, mert úgy gondolja a stressz, és az hogy tett érte hogy ilyen javai legyenek, az nem szokott már felvágni, igaz ezek már 35 évestől felfelé vannak, ott van egy megállapodott szellemi szint az illetőnél

2013. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak olyan emberek, sőt szerintem a legtöbb ilyen, akik azért vesznek számunkra borzasztóan drága autókat mert megtehetik. Szerintem le sem sz***ják mások mit gondolnak. Aki vesz egy AMG S65-öt, az már biztos nem azért teszi, hogy a szomszédnak felvágjon :)
2013. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Meglepő módon akadnak ilyenek. Tény hogy sokan azért vesznek drága luxusautót, hogy mutassák a kivagyiságukat, de azért van aki csak önmagának veszi, mondjuk hogy beteljesítse egy álmát. Sajnos olyan országban élünk ahol azt akinek van, mindig irigy, ferde szemmel nézik azok akiknek nincs. ( itt nem csak konkrét az autóról beszélek ) Ez nem annak a hibája aki megengedheti magának, hogy ilyen kocsit tartson.
2013. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Azok akik azért veszik a BMW-t, az Audit, a Mercit, a Porschet, mert az jó , és ha már van pénze, akkor megveszi a legjobbat. Meg tudja mi van mögötte, miért olyan gyors, miért áll meg olyan gyorsan, miért olyan nagy, miért áll meg , ha előtte is megálttak stb. , egyszóval autómániás (még , ha csak egy kicsit is) akkor ő nem azért veszi, hogy villogjon. Persze néha ő is meghuzatja a haverok előtt egy csöppet. De a másik vég azért veszi, mert drága, és azt mindenki tudja, hogy drága, és, ha drága autója van akkor ő g@zdag. Szóval van aki nem a villogás miatt veszi, de kevés.
2013. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Akinek van az villogni is fog vele,akinek meg nincs,az mindig is irigy lesz ra,ilyen az ember.
2013. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2013. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok életképtelen egyed behalucinálja magának hogy biztos villogás miatt vesz valaki ilyen autót.
2013. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

pontosítani kellene...10-50 milláig...baromi tág határ


10 milla már nem tétel, bármelyik csigagyűjtőnek van..50 milla az már húzósabb, ahhoz már kétműszakban kell esztergálni..vagy..

..de ez már felvágás lenne...

2013. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Mercedes SLS Roadstert vezetek, ez előtt egy SLK AMG-m volt. 22 éves lány vagyok. Az emberek inkább szó nélkül maradnak, amikor kiszállok a kocsimból, főleg a férfiak. :D Mindig jókat mosolygok ezeken a szituációkon, mikor alig mernek hozzám szólni, mert ilyen kocsim van. :) Hogy miért vezetek ilyen kocsit? Azért, mert szeretem a minőséget és az erős kocsikat, illetve a kényelmet is. Nekem nem célom a felvágás, arról nem tehetek, hogy ennyire feltűnő Magyarországon egy SLS Roadster. Magam miatt vettem ezt az autót és egyáltalán nem érdekel, hogy ki és mit gondol erről. Nyilván vannak irigyek, de ez van, nem tehetek ez ellen semmit. Sosem foglalkoztam igazán azzal, hogy kinek mi a véleménye, mindig úgy éltem, ahogy én akartam és úgy is fogok. Nem fogok az igényeimről és arról, amit szeretek lemondani, csak azért, mert van pár ember, akinek ez szemet szúr. Az az ő dolga. És egyébként is, ez csak egy kocsi, nem ez fogja meghatározni magát az embert. Nem tagadom, voltak már előítéletek az irányomba a kocsik miatt, de aztán eltűntek, mikor megismertek az emberek, hogy teljesen normális vagyok. :) Egyébként élvezettel hajkurászom édesanyám öreg Renault 4-esét is. :D Pedig az aztán minden, csak nem kényelmes és mégis szeretem. :)
2013. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen, nem mindegy hova születik az ember... :D
2013. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!